ІнтерХім обіграв Київ-Баскет в стартовому матчі сезону жіночої Суперліги

Одеський ІнтерХім-СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. здобув перемогу над Київ-Баскетом з рахунком 67:62 в стартовому матчі нового сезону жіночої Суперліги.

Вирішальною стала кінцівка першої чверті, коли за останні 2.5 хвилини ІнтерХім зробив ривок 10:2 і на першу перерву пішов за власної переваги +10. Надалі на майданчику була рівна боротьба за якої господаркам вдавалось утримувати здобуту перевагу – Київ-Баскет максимально наближався до суперника на відстань 3 очок, але одеситки кожного разу на спроби киянок відповідали своїми вдалими атакуючими діями. Хоча при цьому Київ-Баскет виграв три чверті з чотирьох.

В підсумку все вирішила більша кількість атак ІнтерХіма (72 проти 58 при майже однаковій точності) і краща ефективність під чужим щитом. Київ-Баскет допустив на 5 втрат більше, але ІнтерХім після втрат суперника набрав 17 очок, тоді як гості – 8. Плюс одеситки набрали 17 очок другого шансу проти 4 у киянок – і це при майже однаковій кількості зроблених підбирань.

Кращою в матчі стала Ксенія Панькіна, яка оформила дабл-дабл з 23 очок і 10 підбирань. Відзначимо Олену Самбурську, яка набрала 22 очка, в тому числі реалізувала два дальніх кидка в останній чверті.

У Київ-Баскета найрезультативнішою стала Олександра Семенчук, яка набрала 17 очок.

Повторна зустріч між командами в рамках першого туру відбудеться у неділю, 13 жовтня, в Одесі. Початок о 14:00.

Жіноча Суперліга. Регулярний чемпіонат

Субота, 12 жовтня

Одеса, СК Динамо

ІнтерХім-СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. – Київ-Баскет 67:62 (25:15, 19:20, 12:14, 11:13) / статистика

ІнтерХім: Самбурська 22, Батуріна (Колібабчук) 2, Мусієнко 8, Бакал 2, Панькіна 23 + 10 підбирань – старт; Бондарюк 8 + 8 підбирань, Туровцева 2, Таюнда 0, Ласточкіна 0

Київ-Баскет: Семенчук 17, Березова 13 + 6 підбирань – 6 втрат + 4 перехоплення, Савчук 2 + 7 підбирань, Карєва 11, Завідна 12 + 8 підбирань – старт; Сафонова (Водовоз) 6, Телешик 1, Радловська 0, Анісімова 0

ІнтерХім двічі обіграв Київ-Баскет на старті сезону: відео коментарів
Відео 14.10.2024
Тренери та гравці команди про дві гри жіночої Суперліги в Одесі
Друга перемога Інтерхіма в матчі проти Київ-Баскета: фотогалерея Друга перемога Інтерхіма в матчі проти Київ-Баскета: фотогалерея
Одеська команда вдало стартувала в новому сезоні
Вінниця-Медуніверситет взяла реванш у Франківська-Прикарпаття Вінниця-Медуніверситет взяла реванш у Франківська-Прикарпаття
Господарки виграли другий домашній матч ігрового вікенду
ІнтерХім вдруге обіграв Київ-Баскет у жіночій Суперлізі ІнтерХім вдруге обіграв Київ-Баскет у жіночій Суперлізі
Одеська команда розпочала сезон з двох впевнених перемог
Жіноча Суперліга: відеотрансляція матчів 13 жовтня
Відео 13.10.2024
Дивіться матчі другого ігрового дня першого туру жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття здолав Вінницю на старті жіночої Суперліги: фотогалерея Франківськ-Прикарпаття здолав Вінницю на старті жіночої Суперліги: фотогалерея
Дивіться фотогалерею матчу Вінниця-МедУніверситет - Франківськ-Прикарпаття
Перемога ІнтерХіма над Київ-Баскетом: фотогалерея Перемога ІнтерХіма над Київ-Баскетом: фотогалерея
Дивіться фотогалерею матчу ІнтерХім - Київ-Баскет
Франківськ-Прикарпаття розпочав сезон із перемоги над Вінницею Франківськ-Прикарпаття розпочав сезон із перемоги над Вінницею
Команда з Івано-Франківська виграла виїзний матч
Жіноча Суперліга: відеотрансляція матчів 12 жовтня
Відео 12.10.2024
Стартує новий сезон чемпіонату України
До старту жіночої Суперліги: лідери історичних рейтингів До старту жіночої Суперліги: лідери історичних рейтингів
Лідери історичних рейтингів жіночої Суперліги, статистика якої ведеться з 2016 року.
Стартує сезон жіночої Суперліги: анонс Стартує сезон жіночої Суперліги: анонс
В жіночій Суперлізі зіграють чотири команди
Юрій Процюк: Кожна гра жіночої Суперліги в цьому сезоні стане подією Юрій Процюк: Кожна гра жіночої Суперліги в цьому сезоні стане подією
Наставник чемпіонок минулого сезону жіночої Суперліги про старт нового сезону
Юлія Старих: У молодих гравчинь Київ-Баскету є гарний шанс проявити себе на найвищому рівні Юлія Старих: У молодих гравчинь Київ-Баскету є гарний шанс проявити себе на найвищому рівні
Наставниця Київ-Баскету розповіла про готовність команди до старту чемпіонату України.
Сергій Козанчук: Хочемо спробувати попасти в призи жіночої Суперліги Сергій Козанчук: Хочемо спробувати попасти в призи жіночої Суперліги
Наставник Вінниці-Медуніверситету прокоментував готовність команди до сезону.
Ірина Щипакіна: Дівчата ІнтерХіму горять бажанням проявити себе в чемпіонаті Ірина Щипакіна: Дівчата ІнтерХіму горять бажанням проявити себе в чемпіонаті
Головна тренерка одеського ІнтерХім-СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. розповіла про готовність команди до сезону.