Одеса мама виграла чемпіонат України 3х3 U-18, а IgotchU переміг у категорії U-16

Перемогами команд Одеса мама та IgotchU фінішували чемпіонати України U-18 та U-16 з баскетболу 3х3 відповідно. Завершальний тур юніорів та кадетів проходив на Контрактовій площі Києва паралельно з фінальним етапом Кубку України 3х3.

10 та 12 команд вікових категорій до 18 і 16 років спочатку зіграли групові раунди, а потім визначали сильніших у плей-оф.

У першому півфіналі чемпіонату U-18 зустрілися PUSH-TEAM (за який виступали Роман Потєєв, Данило Єфімов, Микита Змієвський та Олександр Третяк) і Житомир-Політехніка (Максим Шаповалов, Іван Каверін, Владислав Тібєйкін та Дмитрій Пашинський). PUSH-TEAM лідирував у першій половині зустрічі, але житомиряни зробили камбек і повели в рахунку протягом другої частини гри. Проте їх суперники врятувалися та влучним кидком перевели гру в овертайм. Вирішальне слово лишилося за Політехнікою, її гравець влучним дальнім кидком поставив крапку в матчі – 18:16 ОТ.

Одеса мама (Іван Щербаков, Нікіта Бешетя, Остап та Макар Пашолоки) та Боярський UG (Микола Верещака, Ілля Бєлов, Микола Давиденко та Ілля Ханча) визначали другого фіналіста. На майданчику точилася напружена гра, але в цей день сильнішими виявилися одесити (11:8), які пробилися до головного матчу своєї вікової категорії.

PUSH-TEAM протягом зустрічі за 3 місце мав відчутну перевагу над Боярським UG, тому за три хвилини до кінця матчу достроково завершив гру (21:8) та виборов бронзові медалі.

У фіналі одесити краще за житомирян розпочали зустріч, були стабільно попереду протягом усього матчу рівно на 2 бали. У підсумку з цією різницею здобули перемогу – 14:12. Золото чемпіонату цього року відправилося в Одесу.

Найкориснішим гравцем (MVP) було визнано баскетболіста переможців Остапа Пашолока.

Парами півфіналістів чемпіонату U-16 стали Soulja Boyz – KSL Basket та IgotchU – Авангард 1.

У зустрічі 1/2 фіналу між Soulja Boyz (Єгор Єфімов, Іван Даниленко, Михайло Ігнатов і Роман Свинарчук) та KSL Basket (Владислав Бахтєєв, Анатолій Здор, Олександр Батяйкін та Владислав Соколов), точилася не за роками жорстка чоловіча боротьба без великої кількості реалізованих моментів. Суперники не відпускали один одного далеко. У підсумку в близькому матчі перемогу відсвяткував Київський спортивний ліцей (10:8).

У другому півфіналі в безкомпромісній грі жоден колектив не хотів поступитись. Авангард-1 (Артем Дмитренко, Єгор Палюх, Єгор Кашура й Олексій Молодід) не відпускав суперника вперед більше ніж на два бали, але пропустив ривок наприкінці. Більшу частину зустрічі попереду був клуб IgotchU (Гліб Ганицький, Руслан Олійник, Олександр Полєщук), який у підсумку заслужено переміг 16:9.

За бронзу змагалися Авангард-1 та Soulja Boyz. Спочатку точилася рівна боротьба, проте ближче до завершення матчу вперед вийшов Авангард і впевнено довів зустріч до перемоги (16:8), ставши бронзовим призером кадетського чемпіонату.

У фіналі зустрілись IgotchU та KSL Basket. Старт був рівним, але ближче до середини зустрічі баскетболісти IgotchU, які весь турнір грали втрьох без замін, зуміли відірватись у рахунку на три бали, цю перевагу вони втримували до самого завершення зустрічі та виграли заслужені золоті медалі вікової категорії U-16 з підсумковим рахунком 14:12.

MVP кадетського чемпіонату визнали гравця переможців Руслана Олійника.

IgotchU – KSL Basket 14:12

Чоловічна збірна України U-23 перемогла Єгипет на чемпіонаті світу 3х3 Чоловічна збірна України U-23 перемогла Єгипет на чемпіонаті світу 3х3
Українська команда завершила виступ на турнірі
Жіноча збірна України U-23 програла Угорщині на ЧС-2024 3х3 Жіноча збірна України U-23 програла Угорщині на ЧС-2024 3х3
Українки з поразки розпочали третій день в Улан-Баторі
Збірні України U-23 на чемпіонаті світу 3х3: розклад матчів та відеотрансляція 13 вересня
Відео 12.09.2024
Українці зіграють завершальні зустрічі групового етапу в Монголії
Чемпіонат світу 3х3: жіноча збірна України U-23 – друга в групі після першого ігрового дня Чемпіонат світу 3х3: жіноча збірна України U-23 – друга в групі після першого ігрового дня
Поточне турнірне становище чоловічої та жіночої молодіжних команд
Чоловіча збірна України U-23 програла Іспанії на старті чемпіонату світу 3х3 Чоловіча збірна України U-23 програла Іспанії на старті чемпіонату світу 3х3
Українці розпочали виступ на світовій першості в Улан-Баторі
Жіноча збірна України U-23 виграла в Австрії у стартовому матчі ЧС-2024 3х3 Жіноча збірна України U-23 виграла в Австрії у стартовому матчі ЧС-2024 3х3
Українки з перемоги розпочали виступ в Улан-Баторі
Збірні України U-23 на чемпіонаті світу 3х3: розклад матчів та відеотрансляція
Відео 10.09.2024
Жіноча і чоловіча команди проведуть ігри першого дня ЧС-2024 3х3
Визначились склади збірних України U-23 на чемпіонат світу 3x3 Визначились склади збірних України U-23 на чемпіонат світу 3x3
Чоловіча і жіноча команди зіграють у вересні в монгольському Улан-Баторі
Переможне влучання Сушкіна — в топ-10 моментів чемпіонату світу 3х3 Переможне влучання Сушкіна — в топ-10 моментів чемпіонату світу 3х3
Гравець збірної України посів третє місце в хіт-параді
Фінальний етап Кубку України 3х3: символічні збірні Фінальний етап Кубку України 3х3: символічні збірні
На столичній Контрактовій площі відбулись останні в літньому сезоні змагання з баскетболу 3х3
Відео вирішального матчу фінального етапу Кубку України 3х3 Відео вирішального матчу фінального етапу Кубку України 3х3
Доля переможця фінального етапу вирішилась лише в овертаймі
Ярослав Ковальов: Хлопці реально заслуговували на медалі чемпіонату світу Ярослав Ковальов: Хлопці реально заслуговували на медалі чемпіонату світу
Тренер чоловічої збірної U-18 з баскетболу 3х3 Ярослав Ковальов прокоментував виступ своїх підопічних на світовій першості.
Владислав Лукінський: Обіцяв влучити дальній кидок — і я це зробив Владислав Лукінський: Обіцяв влучити дальній кидок — і я це зробив
MVP Кубку України з баскетболу 3х3 розповів за фінальний тур та літні змагання
На столичній Контрактовій площі пройшов фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3: велика фотогалерея На столичній Контрактовій площі пройшов фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3: велика фотогалерея
Визначено чемпіонів серед дорослих та переможці чемпіонату України в вікових категоріях U-18 та U-16
Ольга Алексейчик: Дуже пишаюсь дівчатками збірної U-18, вони моя друга сім'я Ольга Алексейчик: Дуже пишаюсь дівчатками збірної U-18, вони моя друга сім'я
Головний тренер жіночої збірної U-18 з баскетболу 3х3 – про підсумок чемпіонату світу