Одеса вперше в сезоні перемогла Черкаські Мавпи

Одеса приймала Черкаські Мавпи в останньому перенесеному матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Команди провели дуже результативну першу чверть. Обидва колективи атакували з високим відсотком, а гра проходила в солідному темпі. Рівна перша чверть заевршилась з рахунком 29:27 на користь одеситів, у яких, як і у черкасців, вдало до гри увійшли гравці лави.

У другій десятихвилинці команди трохи збавили оберти в нападі, а господарям вдалося зберегти перевагу перед великою перервою. Команда Олега Юшкіна виграла першу половину «+4», а у складі одеситів варто відзначити Шелякова, який вдало увійшов до гри з лави, набравши 15 очок. У черкасців в фарбі плідно працював Коуклі, який приніс своїй команді 14 очок до великої перерви.

Ключовим відрізком третьої чверті став ривок Черкаських Мавп під завісу десятихвилинки, завдяки якому команда Максима Міхельсона не тільки наздогнала суперника, а й вийшла в лідери перед заключним відрізком гри. Дуже своєчасними для гостей стали два влучних дальніх у виконанні Чумакова, які додали впевненості черкасцям в нападі.

Але останнє слово в цьому матчі було за господарями, причому вирішувалася доля поєдинку, як і в попередньому матчі, на останній хвилині. У вирішальні дві хвилини гри команди входили за рівного рахунку, а заключну розпочинали за «+1» для господарів після одного влучного штрафного від Пустозвонова.

В ключовому володінні Мейсі взяв гру на себе, але Отверченко обікрав американця, втік у швидкий відрив і не зумів вивести свою команду вперед - лей-ап снайпера черкасців виявився невлучним. Мейсі виправився за помилку, причому як виправився! Американець вже у наступному нападі реалізував триочковий кидок, який вирішив долю цього матчу.

Одеса отримала 4 очки переваги за 40 секунд до кінця, Мавпи спробували зрівняти рахунок, але часу чемпіонам України цього разу не вистачило. Одесити втримали перевагу та, пропустивши в останній чверті лише 11 очок, вперше в сезоні перемогли черкасців - 88:85.

Таким чином команда Олега Юшкіна обходить в турнірній таблиці команду Максима Міхельсона і виходить на 6 місце в турнірній таблиці, випереджаючи черкасців на одну перемогу.

В рамках заключного тижня регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Одеса зіграє на виїзді проти Запоріжжя та Миколаєва, а Мавпи вдома прийматимуть Політехнік та Дніпро.

Суперліга Парі-Матч. Одеса

Одеса - Черкаські Мавпи 88:85 (29:27, 21:19, 21:28, 17:11)

Одеса: Мейсі 20 + 9 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення, Пустозвонов 17 + 3 підбирання + 2 передачі, Пірс 8, Хелманіс 7, Беліков 6 - старт, Шеляков 21 + 7 підбирань, Щепкін 9, Ткачук 0, Новіков 0

Черкаські Мавпи: Коуклі 19 + 9 підбирань, Отверченко 15 + 4 передачі + 3 перехоплення, Кольченко 14 + 3 передачі + Липовцев 6, Бояркін 3 - старт, Чумаков 10 + 4 підбирання, Нікс 7, Янг 7 + 5 передач - 6 втрат, Ткаченко 4, Воєвода 0

Статистика матчу

Миколаїв підсилився українським захисником Миколаїв підсилився українським захисником
Новачком команди Віталія Чернія став Максим Луценко
Прометей уклав угоду з одним з лідерів Запоріжжя Прометей уклав угоду з одним з лідерів Запоріжжя
Новачок Суперліги Парі-Матч продовжує кадрове підсилення на новий сезон
Київ-Баскет розпочне виступ в Лізі чемпіонів FIBA з першого раунду кваліфікації Київ-Баскет розпочне виступ в Лізі чемпіонів FIBA з першого раунду кваліфікації
Віце-чемпіон України боротиметься за вихід в основну частину єврокубка
Михайло Бродський: Прометей – амбітна команда з хорошим бюджетом Михайло Бродський: Прометей – амбітна команда з хорошим бюджетом
Голова ФБУ – про розвиток баскетбольної інфраструктури
У Києві пройшло засідання Виконавчого комітету ФБУ У Києві пройшло засідання Виконавчого комітету ФБУ
Під час зусрічі функіонерів була прийнята низка важливих рішень
Три українських клуби зробили заявки на участь в єврокубках Три українських клуби зробили заявки на участь в єврокубках
Київ-Баскет, Дніпро та новачок Суперліги Парі-Матч Прометей хочуть грати на євроарені
Офіційно: у сезоні Суперліги Парі-Матч 2019/2020 зіграють 9 команд Офіційно: у сезоні Суперліги Парі-Матч 2019/2020 зіграють 9 команд
Прометей виступатиме в еліті, 1/4 плей-оф гратиметься до 3 перемог
Олександр Беліков: хочу повернути собі чемпіонські емоції Олександр Беліков: хочу повернути собі чемпіонські емоції
Форвард розповів про очікування від нового етапу кар'єри в Черкасах
Український захисник продовжив угоду з Миколаєвом Український захисник продовжив угоду з Миколаєвом
Віталій Зотов ще сезон виступати в складі миколаївців
Олександр Беліков - новачок Черкаських Мавп Олександр Беліков - новачок Черкаських Мавп
Черкаські Мавпи продовжують підготовку до наступного сезону
Від єврокубків до серії за бронзу: весь сезон Дніпра за 16 хвилин Від єврокубків до серії за бронзу: весь сезон Дніпра за 16 хвилин
Головні моменти баскетбольного року для володаря Кубка України
Історія Черкаських Мавп: 14 гравців, що стали родиною Історія Черкаських Мавп: 14 гравців, що стали родиною
14 гравців, що провели в Черкасах 3 сезони та більше
Станіслав Овдєєнко: сподіваюся записати сольний трек про бронзовий сезон Запоріжжя Станіслав Овдєєнко: сподіваюся записати сольний трек про бронзовий сезон Запоріжжя
Капітан Запоріжжя поділився враженнями про минулий сезон, згадав перші кроки в баскетболі та етапи кар’єри
Черкаські Мавпи продовжили угоду з українським форвардом Черкаські Мавпи продовжили угоду з українським форвардом
Черкасці уклали першу угоду на наступний сезон
Кращий підбираючий Суперліги Парі-Матч продовжить кар’єру в Китаї Кращий підбираючий Суперліги Парі-Матч продовжить кар’єру в Китаї