Олександр Ковляр став віце-чемпіоном Естонії

Український розігруючий Олександр Ковляр став срібним призером чемпіонату Естонії разом з клубом Тарту Уліколь, до якого перебрався після початку повномаштабної війни з росією.

У фінальній серії Тарту Уліколь, який став шостим у регулярному чемпіонаті, але у двох серіях плейоф вибив більш рейтингові команди, з рахунком 0:3 поступився Пярну. У третій грі, яку Тарту Уліколь програв 60:73, Олександр Ковляр провів на майданчику 20 хвилин, набрав 4 очки (2/4 двохочкових, 0/1 триочкових), зробив 4 передачі та 1 блок-шот при 2 втратах та 4 фолах.

Ковляр розпочинав сезон у "Хіміку", де набирав у середньому 7,3 очка, 1,6 підбирання, 3,3 передачі в 28 матчах цього сезону.

За Тарту Уліколь в латвійсько-естонській лізі в активі Ковляра 10,0 очок, 2,2 підбирання та 2,0 передачі в 5 матчах за команду (21,4 хвилину за гру на паркеті). В чемпіонаті Естонії українець провів 13 матчів, в середньому граючи 24 хвилини за матч, і набираючи 6,9 очок, 1,6 підбирань, 3,2 передачі за матч.

У минулому сезоні Олександр Ковляр став найкращим молодим гравцем Суперліги.

Головний тренер збірної України Айнар Багатскіс вже анонсував виклик Ковляра на найближчий збір для підготовки до матчів відбору на ЧС-2023. Дебютувати Ковляр за національну збірну може 1 липня проти Грузії в домашній грі у Ризі. Квитки на цю гру вже в продажу.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна