Олексій Лень — найрезультативніший гравець Атланти в матчі проти Чикаго

Центровий національної збірної України Олексій Лень провів вдалий матч регулярного чемпіоната НБА.

Чиайте: Михайлюк у топ-10 НБА за результативністю триочкових

Вийшовши з лави запасних, наш бігмен приніс Атланті 17 очок (6/8 двоочкових, 1/1 триочкових, 2/4 штрафних), зробив 5 підбирань (3 у нападі) та 3 передачі при 2 фолах.

Врятувати свою команду від поразки українцю не вдалось — Гокс на виїзді програли Чикаго з рахунком 102:136.

Ягупова допомогла Фенербахче вийти в чвертьфінал Євроліги Ягупова допомогла Фенербахче вийти в чвертьфінал Євроліги
Команда українки однією з перших пробилася в плей-оф
Михайлюк сподівається продовжити виступи за Детройт Михайлюк сподівається продовжити виступи за Детройт
Український захисник прокоментував особисті перспективи в НБА
Михайлюк набрав 10 очок в матчі проти Вашингтона Михайлюк набрав 10 очок в матчі проти Вашингтона
Українець реалізував 2 триочкових кидка у виїзній грі
Михайлюк ввійшов у топ-5 за триочковими в НБА Михайлюк ввійшов у топ-5 за триочковими в НБА
Українець реалізовує 44,5% спроб дальніх кидків
Неймовірний баззер Михайлюка ввійшов у топ-моменти дня в НБА: відео
Відео 16.01.2020
Українець зіграв найрезультативніший матч за кар'єру в НБА
Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч в кар’єрі НБА Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч в кар’єрі НБА
Український захисник допоміг Детройту перемогти Бостон
Голосування на Матч Зірок НБА: підтримай українців Леня та Михайлюка! Голосування на Матч Зірок НБА: підтримай українців Леня та Михайлюка!
Проголосуйте за наших легіонерів у найсильнішій лізі світу
Лень може пропустити матч проти колишньої команди Лень може пропустити матч проти колишньої команди
У українського центрового проблеми зі спиною
Михайлюк набрав 13 очок проти Нового Орлеана: відео
Відео 14.01.2020
Українець зіграв 34 хвилині у матчі НБА
Олексій Лень набрав 10 очок у виїзному матчі проти Брукліна Олексій Лень набрав 10 очок у виїзному матчі проти Брукліна
Український центровий знову увійшов до гри з лави
Українець Михайлюк встановив особистий рекорд у НБА: відео
Відео 12.01.2020
Захисник збірної України зробив шість підбирань у матчі проти Чикаго
Аліна Ягупова провела черговий вдалий матч в Євролізі Аліна Ягупова провела черговий вдалий матч в Євролізі