Олексій Лень відіграв 12 хвилин у матчі проти Атланти

Центровий національної збірної України Олексій Лень не допоміг Сакраменто обіграти Атланту у матчі регулярного чемпіонату НБА (104:121)

Читайте: Святослав Михайлюк зіграв проти Шарлотт Хорнетс

Українець повернувся до ротації після декількох пропущених матчів, вийшов з лави та зіграв 7:33 хвилин, за які набрав 2 очки (2/4 штрафних), зробив 4 підбирання, 1 перехват та 1 блок-шот.

Атланта – Сакраменто 121:104 (21:33, 46:17, 27:24, 27:30)

Сакраменто: Барнс (28 + 9 підбирань), Мітчелл (20 + 6 передач), Холмс (12), Халібертон (11 + 7 передач), Беглі (9) - старт; Хілд (8 + 8 підбирань), Ремзі (5), Харклесс (5), Лень (2), Джонс (2), Кінг (2), Кета (0), Вудард (0).

Це 31 гра Леня в цьому сезоні за Сакраменто. В середньому він набирає 6,5 очок та робить 4,8 підбирань за гру.

Сакраменто знаходиться на 13 сходинці таблиці Західної конференції.

Наступний матч Сакраменто проведе в ніч на 30 січня проти Філадельфії.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна