Перша ліга: БІПА-2 та Вінниця вийшли в лідери своїх груп

В регулярному чемпіонаті Першої ліги на другому етапі зіграно чергові матчі.

В Ужгороді господарі зазнали поразки від БІПИ-2 в овертаймі. В матчі, в якому 11 разів змінювався лідер, і жодна команда не вигравала більше 10 очок, в основний час переможця виявити не вдалось. А ось в додатковій п’ятихвилинці БІПА-2 виграла 14:9. У переможців Дмитро Соловей набрав 28 очок, а у Ужгорода найрезультативнішим став Антон Іванина з 25 очками.

В другому матчі в Ужгороді Хмельницький-2 обіграв Чернігів 100:76. У хмельничан одразу п’ятеро гравців набрали більше 10 очок, а Максим Гуля оформив дабл-дабл з 20 очок та 10 підбирань.

У Вінниці господарі впевнено обіграли Полтаву 83:53. У вінничан Юрій Шкондя набрав 25 очок, а Олексій Немикін до 2 очок додав 18 підбирань.

В другому матчі в результативній грі Рівне-ОСДЮСШОР обіграв ЧЕ-Баскет-ЧОДЮСШ 100:88. У переможців по 15 очок набрали Олександр Поносов, Сергій Рябой та Валентин Шептицький. У ЧЕ-Баскета 38 балів на рахунку Ігор Федчук.

В матчах за 9-14 місця у Києві та Тернополі перемоги одержали Інваспорт та Тернопіль-ДЮСШ.

Результати матчів:

Субота, 30 березня

Ужгород, Юність
Чернігів-ШВСМ – БК Хмельницький-2 76:100 (20:34, 21:18, 14:27, 21:21) / статистика
Ужгород – БІПА-Одеса-СДЮСШОР-2 78:83 ОТ (12:19, 21:19, 18:13, 18:18, 9:14) / статистика

Вінниця, ВНМУ
Рівне-ОСДЮСШОР – ЧЕ-Баскет-ЧОДЮСШ 100:88 (28:19, 26:30, 20:17, 26:22) / статистика
Вінниця – Полтава 83:53 (17:10, 15:16, 26:13, 25:14) / статистика

Київ, СК Авангард
Житомир Політехніка – Інваспорт-СДЮСШОР-5 63:74 (17:19, 15:17, 17:25, 14:13) / статистика

Тернопіль, ФОК
Старий Луцьк-Університет-2-КДЮСШ-1 – Тернопіль-ДЮСШ 66:75 (19:16, 19:27, 22:16, 6:16) / статистика

Визначено символічну збірну сезону Першої ліги Визначено символічну збірну сезону Першої ліги
Фіналом восьми у Рівному завершився сезон Першої ліги 2023/24.
Шкондя – MVP сезону Першої ліги, Поносов та Сидоренко отримали індивідуальні нагороди Шкондя – MVP сезону Першої ліги, Поносов та Сидоренко отримали індивідуальні нагороди
Визначені володарі індивідуальних нагород за підсумком сезону Першої ліги
Вінниця в фіналі Першої ліги обіграла Рівне: фотогалерея Вінниця в фіналі Першої ліги обіграла Рівне: фотогалерея
Дивіться фотогалерею фінального матчу Фіналу восьми Першої ліги
Полтава виграла бронзові нагороди Першої ліги: фотогалерея Полтава виграла бронзові нагороди Першої ліги: фотогалерея
В бронзовому фіналі полтавські баскетболісти обіграли Хмельницький-2
БК Вінниця виграв Фінал восьми Першої ліги БК Вінниця виграв Фінал восьми Першої ліги
Вінницька команда за весь сезон поступилась лише одного разу.
Фінал восьми Першої ліги: відеотрансляція матчів 28 квітня
Відео 28.04.2024
Дивіться матчі третьго ігрового дня Фіналу восьми Першої ліги
БІПА-2 завершила сезон Першої ліги п’ятою, ЧЕ-Баскет виграв матч за 7 місце: фото БІПА-2 завершила сезон Першої ліги п’ятою, ЧЕ-Баскет виграв матч за 7 місце: фото
У Фіналі восьми Першої ліги відбулись вирішальні матчі за 5-8 місця
Вінниця та Рівне-2 пробились до фіналу Першої ліги: фотогалерея Вінниця та Рівне-2 пробились до фіналу Першої ліги: фотогалерея
Дивіться фото півфінальних матчів Фіналу чотирьох Першої ліги
Вінниця та Рівне-ОСДЮСШОР зіграють у фіналі Першої ліги Вінниця та Рівне-ОСДЮСШОР зіграють у фіналі Першої ліги
Відбулись півфінальні матчі плей-оф Першої ліги
Фінал восьми Першої ліги: відеотрансляція матчів 27 квітня
Відео 27.04.2024
Дивіться матчі другого ігрового дня Фіналу восьми Першої ліги
В Рівному стартував Фінал восьми Першої ліги: фотогалерея В Рівному стартував Фінал восьми Першої ліги: фотогалерея
На титул цього сезону в Першій лізі претендують вісім команд
Визначена символічна збірна та MVP 13-го ігрового тижня Першої ліги Визначена символічна збірна та MVP 13-го ігрового тижня Першої ліги
Матчами в Хмельницькому та Чернівцях завершився другий етап регулярного чемпіонату Вищої ліги.
Перша ліга: Вінниця та Хмельницький-2 виграли групи другого етапу Перша ліга: Вінниця та Хмельницький-2 виграли групи другого етапу