Прометей в ефектному матчі переміг Запоріжжя

Прометей приймав Запоріжжя у домашьному матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч.

Гості виграли першу половину за рахунок хорошого відрізку наприкінці другої чверті. Запоріжці краще атакували з гри, а продуктивна робота у нападі від тріо Мироненко - Рендольф - Столлворт дозволила команді Валерія Плеханова піти на велику перерву за 4 очок переваги. Прометей, набравши у першій чверті 30 очок, у другій зумів набрати лише 15, програвши у першій частині гри протистояння у фарбі.

Результативна гра новачка Прометея Морріса Кріка, який за третю чверть набрав 10 очок, допомогла господарям оформити ривок та отримати двозначну перевагу на екваторі десятихвилинки. Однак запоріжці зуміли відповісти і вкотре в цьому матчі відновили рівновагу – все вирішувалось на заключних 10 хвилинах матчу.

На ключовий відтинок матчу сил більше залишилось у команди Карліса Муйжнієкса, у складі якої, варто відзначити, окрім дебютанта Кріка, з’явився американський бігмен Джейлон Міллер – бігмен відновився після травми. Однак головною дійовою особою у кінцівці матчу став не він, а його партнери Кулпеппер та Крік, чия вибухова гра дозволила господарям набрати 33 очки за чверть та дотиснути запоріжців, у яких не залишилось сил на кінець матчу.

Гості боролися до останнього, навіть після п’ятого фолу Володимира Шевченка, однак агресивна гра господарів принесла їм перемогу з рахунком 105:95.

Найкращими у цьому матчі стали Морріс Крік, у якого 29 очок та 4 підбирання, а також Ренді Кулпеппер – 21 очко, 9 передач та 5 підбирань. У гостей 23 та 22 очка набрали Столлворт та Рендольф відповідно.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Кам’янське, СК Прометей

Прометей - БК Запоріжжя 105:95 (30:27, 15:22 27:21, 30:25)

Прометей: Лукашов 10 + 9 передач, Кулпеппер 21 + 5 підбирань + 9 передач, Крік 29 + 4 підбирання, Конате 8, Майерс 12 + 11 підбирань - старт; Отверченко 8, Місяць, Міллер 3 + 8 підбирань, Антипов 14 + 6 підбирань, Сидоров.

Запоріжжя: Столлворт 23 + 6 передач, Рендольф 22 + 4 підбирання + 6 передач, Мироненко 12, Шевченко 12 + 4 підбирання, Преслі 9 + 13 підбирань + 3 перехоплення - старт; Липовцев 6 + 6 підбирань, Кожем'якін 7 + 4 передачі + 3 перехоплення) Міхєєв, Сандул 2 + 4 підбирання, Буц.

Статистика матчу

Володимир Коваль: В півфіналі на нас чекає принциповий суперник — Черкаські Мавпи
Суперліга 29.03.2024
Учасники матчу Політехніка-Галичина — Дніпро підбили підсумки серії
Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Суперліга 28.03.2024
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.