Прометей вдруге здолав Чайку, а Франківськ-Прикарпаття – Рівне

У жіночій Суперлізі України завершився 4 тур. У заключних його матчах Прометей вдруге оформив переконливу звитягу над бердянською Чайкою, а Франківськ-Прикарпаття подужав Рівне.

Як і у першій грі, чинний чемпіон України відразу захопив ініціативу у поєдинку проти Чайки. Вже у стартовій чверті підопічні Вікторії Большакової заволоділи 10 очковим гандикапом і надалі лише продовжували стрімко збільшувати відрив.

До заключної чверті Прометей підходив з перевагою у 25 очок, однак, збавляти оберти господарки не збиралися. Чайка ж взагалі провалила останню 10-ти хвилинку, набравши лише 6 пунктів. Фінальна сирена підсумувала розгромну звитягу Прометея – 82:48.

Найкращою у складі чинного чемпіона України стала Ольга Дубровіна – 3 очка, 6 підбирань, 12 передач (РЕ 22)

Слід зазначити, що Прометей є єдиною командою, яка здобула 8 перемог у 8 матчах поточного сезону регулярного чемпіонату жіночої Суперліги.

ЖІНОЧА СУПЕРЛІГА
Регулярний чемпіонат

24 жовтня

Слобожанське. 12:00

Прометей – Чайка 82:48 (26:16, 19:16, 22:10, 15:6)

Прометей: Дубровіна 3 + 12 передач, Аткінс 21 + 4 підбирання, Дацько 5 + 3 передачі, Юркевічус 7 + 4 підбирання, Холмс 17 + 8 підбирань – старт, Балабан 4, Семенчук 0, Мусієнко 7, Любінець 13 + 5 підбирань, Мироненко 3 + 3 підбирання Бабіч 2 + 4 передачі.

Чайка: Десятник 8 + 7 підбирань, Гозалова 0 + 2 передачі, Мбайе 13 + 7 підбирань, Самохвалова 13 + 7 підбирань, Дей 5 + 4 підбирання – старт, Ткаченко 3 + 2 підбирання, Попова 2 + 7 передач, Пашкіна 0, Прокопенко 0, Черкаська 2, Федоренко 2.

У заключному матчі вікенду Франківськ-Прикарпаття вдруге переграв Рівне. Вирішальною у цій грі стала друга чверть, яку підопічні Юрія Процюка виграли з перевагою у 12 очок.

У підсумку, гості тріумфували – 68:78. У цьому сезоні Франківськ-Прикарпаття здобув вже 4 перемоги у 6 матчах.

24 жовтня

Рівне. 13:30

Рівне – Франківськ-Прикарпаття 68:78 (12:15, 15:27, 25:21, 16:15)

Рівне: Спиридонова 6 + 10 підбирань, Гаврильчик 12 + 9 підбирань, Кулеша 10 + 3 підбирання, Шматова 23 + 3 передачі, Іванюк 12 + 5 підбирань – старт, Лапхан 2, Безкоровайна 0, Кучерьонок 3, Кісенко 0.

Франківськ-Прикарпаття: Гвічіані 7 + 4 підбирання, Філевич 22 + 4 підбирання, Молова 22 + 8 підбирань, Космач 3 + 6 передач, Тетерук 11 + 9 підбирань – старт, Завертайло 2, Ковтун 2, Тихонова 9 + 3 підбирання.

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео 01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24 Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео 31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео 30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди
Київ-Баскет — перший фіналіст жіночої Суперліги Київ-Баскет — перший фіналіст жіночої Суперліги