Прометей впевнено переміг Хімік, вигравши другий матч за тиждень

Прометей приймав Хімік у третьому поспіль домашньому матчі на старті сезону Суперліги Паріматч.

Перша чверть вийшла для команди Віталія Чернія абсолютно найкращим відрізком сезону. Господарі грали швидко, встановили свій темп гри на майданчику та дуже вдало завантажували трисекундну. Команда Чернія доволі непогано рухала м’яч та атакувала з солідним відсотком у дебюті гри, вигравши першу чверть 27:15.

Малюнок гри не змінився і в другій чверті: Прометей продовжував регулярно набирати очки через фарбу здебільшого за рахунок стрімких проходів Ріда та Белікова. При цьому господарі продемонстрували доволі командну гру в захисті. Набравши 51 очко за половину (36 з фарби), і пропустивши лише 32, Прометей у домінуючому стилі забрав стартові 20 хвилин гри.

Після великої перерви перевага господарів на майданчику була вже не такою вражаючою, Хімік зумів стабілізувати гру. Але не більше того. Команда Віталія Чернія протягом всієї другої половини мала двозначну перевагу та довела матч до впевненої перемоги, не дозволивши супернику жодного разу за матч заволодіти перевагою у рахунку.

Максимальний відрив Прометея під час гри становив 26 очок, а завершили господарі матч за переможного рахунку 94:72. Команда з Кам’янського набрала вражаючі 64 оки з фарби та 25 — у швидкому відриві. Хімік виявився не готовий до такої гри зазнав другої поспіль поразки в сезоні.

Найкращим гравцем матчу став захисник господарів Маркіз Рід, який набрав 22 очки (9/11 двоочкових, 1/2 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 5 перехоплень, 4 предачі, 2 підбирання та 1 блок-шот (РЕ 27). У Хіміка варто відзначити Тайрела Нельсона, який був найкращим у складі своєї команди — 25 очок, 6 підбирань та 6 передач в активі американського центрового (РЕ 22).

Прометей свій наступний матч зіграє 23 жовтня на виїзді проти Миколаєва, а Хімік 18 жовтня на виїзді зіграє проти Запоріжжя.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Кам’янське, СК Прометей

Прометей — Хімік (27:15, 24:17, 18:20, 25:20)

Прометей: Лукашов 8 + 6 передач, Рід 22 + 4 передачі + 5 перехоплень, Бєліков 12, Стефенс 10 + 5 підбирань, Майерс 16 + 5 підбирань - 4 втрати - старт; Луценко 0 + 3 підбирання, Приймак 4, Петров 8 + 4 передачі, Антипов 6, Сидоров 8.

Хімік: Зотов 7 + 4 передачі, Рахімшаіков, Мироненко 5, Войналович 5, Нельсон 25 + 6 підбирань + 4 передачі - 6 втрат - старт; Марченко 6, Вашингтон 12, Рябчук 2, Салліван 10 + 5 підбирань

Статистика матчу

ФБУ запустила мобільний додаток для IPhone ФБУ запустила мобільний додаток для IPhone
Додаток уже доступний для скачування в App Store
Суперліга Паріматч: шанси на перемогу в чвертьфіналах 18 травня Суперліга Паріматч: шанси на перемогу в чвертьфіналах 18 травня
У Суперлізі Паріматч триває стадія чвертьфіналу плей-оф
Володимир Конєв: відступати Черкаським Мавпам вже нема куди Володимир Конєв: відступати Черкаським Мавпам вже нема куди
Капітан черкаського клубу – про третій матч серії з Київ-Баскетом
Прометей вдруге переміг Хімік у чвертьфіналі: відео хайлайтів
Відео 17.05.2021
Кам`янчани двічі перемогли вдома у чвертьфінальній серії Суперліги Паріматч
Як Запоріжжя здобув другу перемогу в серії з Тернополем: фотогалерея Як Запоріжжя здобув другу перемогу в серії з Тернополем: фотогалерея
Підопічні Валерія Плеханова за крок до виходу в півфінал
БК Запоріжжя виграв другий домашній матч серії проти Тернополя: хайлайти БК Запоріжжя виграв другий домашній матч серії проти Тернополя: хайлайти
Команда Велерія Плеханова двічі перемогла на старті 1/4 фіналу
Будівельник виграв другий матч у Дніпрі: хайлайти матчу Будівельник виграв другий матч у Дніпрі: хайлайти матчу
Команда Ігорса Міглінієкса подвоїла перевагу в серії
Прометей подвоїв перевагу в серії з Хіміком Прометей подвоїв перевагу в серії з Хіміком
Команда Ронена Гінзбурга впевнено виграла другий матч 1/4 фіналу
БК Запоріжжя переміг Тернопіль у другому матчі серії 1/4 фіналу БК Запоріжжя переміг Тернопіль у другому матчі серії 1/4 фіналу
Підопічні Валерія Плеханова здобули другу перемогу вдома - 74:70
Матч плей-оф Суперліги Запоріжжя – Тернопіль: відео коментарів
Відео 16.05.2021
Команди зіграли 16 травня другий поєдинок чвертьфінальної серії
Будівельник вольовим камбеком подвоїв перевагу в чвертьфіналі Будівельник вольовим камбеком подвоїв перевагу в чвертьфіналі