Прометей здобув третю перемогу та вийшов у плей-оф Кубка Європи ФІБА

Прометей з Кам’янського завершив виступ у груповому раунді Кубка Європи ФІБА перемогою над австрійським Капфенбергом.

Матч був дуже близьким протягом всієї 40-хвилинної дистанції, підтвердженям чому є 12 змін лідера. По матчу у команди Віталія Чернія були проблеми із реалізацією двоочкових кидків та знову не вистачало повноцінної підтримки від гравців лави запасних.

Виправити становище українському клубу вдалося вже наприкінці близького та напруженого матчу, коли ефективно у трисекундній суперника відпрацювали Маєрс та Стефенс. Незважаючи на агресивну гру в нападі від американського тандема, Капфенберг чіплявся до останнього, намагаюсись здобути другу перемогу в груповому раунді. У підопічних Коффіна навіть була перевага у рахунку до кінця основного часу зустрічі, після чого два ключових дальніх кидки реалізували Липовий і Стефенс. Після цього відігратись у австрійців шансів фактично не було.

Команда Чернія все ж таки, незважаючи на втому та недостатню концентрацію на старті грі, втримала переможний рахунок та виграла свій третій матч в груповому раунді — 64:58. Прометей з першого місця в групі “В” вийшов у 1/8 фіналу.

У Прометея найкращим у цій грі був капітан Денис Лукашов, який до 16 очок, додав 8 капітанських передач, 4 підбирання та 1 перехоплення і завершив гру із найкращим рейтингом ефективності — 25 балів.

Кубка Європи ФІБА. Груповий раунд, 3-й тур

Самоков, Болгарія

Капфенберг — Прометей 58:64 (21:16, 11:15, 11:11, 15:22)

Прометей: Маєрс 17 + 9 підбирань - 7 втрат, Лукашов 16 + 8 передач + 4 підбирання, Липовий 6 + 5 підбирань, Вон 0 — старт, Еванс 6, Петров 5 + 4 підбирання, Сидоров 3, Беліков 0, Луценко 0

Статистика матчу

Айнарс Багатскіс: грали терпеливо та якісно перші 20 хвилин Айнарс Багатскіс: грали терпеливо та якісно перші 20 хвилин
Головний тренер киян - про поразку від Іроні в Кубку Європи ФІБА
Київ-Баскет програв Іроні і залишив Кубок Європи ФІБА: відео топмоментів
Відео 25.03.2021
Підопічні Айнарса Багатскіса провалили третю чверть і підсумку програли - 76:90
Київ-Баскет поступився в плей-оф Кубку Європи ФІБА: фотогалерея Київ-Баскет поступився в плей-оф Кубку Європи ФІБА: фотогалерея
Кияни невдало зіграли в другій половині 1/8 фіналу проти Іроні
Київ-Баскет поступився в 1/8 фіналу Кубку Європи ФІБА Київ-Баскет поступився в 1/8 фіналу Кубку Європи ФІБА
Команда Айнарса Багатскіса вела в рахунку в першій половині матчу
Прометей не втримав перемогу в матчі з Монсом: вирішальні моменти гри Прометей не втримав перемогу в матчі з Монсом: вирішальні моменти гри
Підопічні Віталія Чернія зазнали прикрої поразки в Кубку Європи ФІБА - 81:88
Дніпро програв Ораді та завершив виступ у Кубку Європи ФІБА Дніпро програв Ораді та завершив виступ у Кубку Європи ФІБА
Команда Дениса Журавльова відпустила суперника у другій половині
Віталій Черній: Прометей має достатньо інформації про Монс Віталій Черній: Прометей має достатньо інформації про Монс
Головний тренер Прометея поділився очікуваннями від поєдинку 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА
Напередодні плей-оф Кубка Європи ФІБА: огляд виступів суперників українських клубів на внутрішній арені Напередодні плей-оф Кубка Європи ФІБА: огляд виступів суперників українських клубів на внутрішній арені
Останні результати та турнірне становище Монса, Ораді та Іроні у внутрішніх чемпіонатах
Кубок Європи ФІБА: результати суперників українців Кубок Європи ФІБА: результати суперників українців
Київ-Баскет, Прометей та Дніпро зіграють матчі 1/8 фіналу
Дніпро прибув до Румунії і готується до матчу Кубка Європи ФІБА: відео
Відео 22.03.2021
Чемпіон України в 1/8 фіналу зіграє проти Ораді
За тиждень до плей-оф: українські клуби зіграють в 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА За тиждень до плей-оф: українські клуби зіграють в 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА
Дніпро, Київ-Баскет та Прометей представляють країну на євроарені

Визначено місця проведення 1/8 та чвертьфіналів Кубка Європи ФІБА Визначено місця проведення 1/8 та чвертьфіналів Кубка Європи ФІБА
Боротьбу за трофей продовжують українські Дніпро, Київ-Баскет та Прометей
Айнарс Багатскіс: якщо ми хочемо чогось досягнути в Кубку ФІБА, ми повинні вміти грати з усіма командами Айнарс Багатскіс: якщо ми хочемо чогось досягнути в Кубку ФІБА, ми повинні вміти грати з усіма командами
Головний тренер Київ-Баскета - про виступи в Кубку Європи ФІБА та жеребкування
Віталій Черній: головні козирі Монса – грамотний захист та швидка атака Віталій Черній: головні козирі Монса – грамотний захист та швидка атака
Тренер Прометея прокоментував жереб 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет, Прометей та Дніпро отримали суперників по 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет, Прометей та Дніпро отримали суперників по 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА