Прометей здобув вольову перемогу у Запоріжжі

У першому матчі ігрового тижня Запоріжжя востаннє в рамках сезонної серії грав у регулярному чемпіонаті проти Прометея.

Господарі виграли старт матчу, скориставшись невдалою грою суперника у нападі. Прометей реалізував лише 31% кидків з гри, демонструючи далеко не ідеальні атакувальні показники з усіх дистанцій — у тому числі зі штрафної лінії. При цьому команда Карліса Муйжнієкса вже за першу чверть назбирала 7 втрат. Невдалою грою гостей скористалися господарі, які виграли старт матчу 19:14.

Друга чверть стала найрезультативнішим відрізком матчу і тут знову переконливіше виглядали запоріжці, які виграли десятихвилинку 28:24. Перевага на підбираннях, кращі кидкові показники та 16 очок Рендольфа за половину дозволили команді Валерія Плеханова піти не велику перерву за 9 очок переваги.

Після 15-хвилинної перерви до гри краще увійшли гості. Прометей реалізував 4 триочкових за чверть, стабілізував ситуацію на підбираннях та обмежив кількість втрат. Все це дозволило команді з Кам’янського вирівняти гру та скоротити відставання перед початком вирішального четвертого відрізку матчу до 2 очок.

Ключовою у цьому матчі стала саме заключна десятихвилинка, яку значно переконливіше провів саме Прометей. Морріс Крік відмінно провів другу половину, допомогла гостям і енергія Сидорова, а бігмени гостей закріпили перевагу Прометея наприкінці матчу. Результативна гра лави, краща друга половина гри та в’яла гра Запоріжжя після великої перерви дозволили колективу Муйжнієкса вчетверте в сезоні перемогти команду Плеханова — 93:85.

32 очка Брендона Рендольфа не врятували господарів — саме американський захисник став найкращим у скаді Запоріжжя. У гостей за 25 хвилин з лави 22 очки, 6 підбирань та 2 передачі  команді дав Морріс Крік.

Запоріжжя свій наступний матч зіграє 1 березня на виїзді проти Київ-Баскета, а Прометей 5 березня на майданчику суперника зіграє проти Миколаєва.

Суперліга Парі-Матч. Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя - Прометей 85:93 (19:14, 28:24, 20:27, 18:28)

Запоріжжя: Столлворт 10, Рендольф 32 + 8 підбирань, Мироненко 2, Шевченко 13 + 7 підбирань, Преслі 6 + 5 підборів - 4 втрати - старт; Сандул 2, Липовцев 8, Кожем'якін 12 + 4 передачі, Нємцу, Титов, Міхєєв.

Прометей: Лукашов 12, Едвін 4 + 7 підбирань + 6 передач, Місяць 9, Конате 7, Майерс 8 - старт; Крік 22 + 6 підбирань, Міллер 12 + 6 підбирань, Сидоров 10, Антипов 6, Кривцов, Отверченко 0 + 3 передачі

Статистика матчу

Олександр Кольченко: маю схожі з Забірченком погляди на баскетбол Олександр Кольченко: маю схожі з Забірченком погляди на баскетбол
Досвідчений новачок Тернополя розповів про перехід до дебютанта Суперліги Парі-Матч
БК Одеса підписав американського захисника БК Одеса підписав американського захисника
Делейні Блейлок став четвертим американцем у команді Олега Юшкіна
Тернопіль підписав новачка та трьох гравців минулого сезону Тернопіль підписав новачка та трьох гравців минулого сезону
Команда Дмитра Забірченка продовжує підготовку до дебюту в Суперлізі Парі-Матч
МБК Миколаїв підписав Макса Конате МБК Миколаїв підписав Макса Конате
Досвідчений форвард виступатиме за корабелів
Олександр Тищенко перейшов у Тернопіль Олександр Тищенко перейшов у Тернопіль
Досвідчений центровий гратиме за дебютанта елітного дивізіону
Андрюс Юркунас: запрошення від Прометея стало сюрпризом Андрюс Юркунас: запрошення від Прометея стало сюрпризом
Литовський фахівець допомагатиме головному тренеру Прометея
Олег Бондаренко: можу грати на рівні Суперліги Олег Бондаренко: можу грати на рівні Суперліги
Молодий баскетболіст Черкаських Мавп - про очікування від наступного сезону
Миколаїв підписав двох гравців Вищої ліги Миколаїв підписав двох гравців Вищої ліги
Баскетболісти іншого миколаївського клуба пішли на підвищення
Харківські Соколи підписали українського форварда Харківські Соколи підписали українського форварда
Ігор Чумаков продовжить клубну кар’єру в складі харків’ян
Максим Сандул: радий вже гравцем повернутися до Тернополя Максим Сандул: радий вже гравцем повернутися до Тернополя
Вихованець столичного баскетболу продовжить клубну кар’єру в складі дебютанта Суперліги Парі-Матч
Миколаїв продовжив угоду з українським захисником Миколаїв продовжив угоду з українським захисником