Пустовий та Герун допомогли своїм клубам перемогти в чемпіонаті Іспанії

Центровий національної збірної України Артем Пустовий допоміг Барселоні здобути перемогу в матчі 3-го туру чемпіонату Іспанії. Команда нашого бігмена перемогла Більбао з рахунком 82:64.

Читайте: Гравці збірної України Герун та Пустовий зійшлися у другому турі Ліги Ендеса

Пустовий, вийшовши у старті в домашньому матчі, відіграв 12 з половиною хвилин, набрав 7 очок (3/5 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 1 підбирання та 1 блок-шот.

Володимир Герун також вийшов у стартовій п’ятірці Унікахи у виїзному матчі проти Андорри. Команда бігмена української збірної здобула вольову перемогу 81:78.

Герун отримав 12 хвилин ігрового часу, набрав 4 очка (2/3 двоочкових) та зробив 4 підбирання (2 у нападі).

Барселона виграла всі три матчі на старті регулярного чемпіонату, а Унікаха здобула першу перемогу, двічі програвши на старті сезону.

Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 18 березня
Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф
Український захисник провів потужну гру у півфінальному матчі конференції Atlantic 10
Макс Шульга потрапив до символічної команди конференції NCAA Макс Шульга потрапив до символічної команди конференції NCAA