Пустовий зіграв за Барселону у півфіналі Суперкубку Іспанії

Центровий національної збірної України Артем Пустовий взяв участь у півфінальному матчі Суперкубку Іспанії. Барселона, у складі якої виступає наш легіонер, з рахунком 76:79 поступилась Басконії.

Читайте: Барселона презентувала українського новачка команди

Українець, вийшовши з лави, отримав лише 5 хвилин ігрового часу, за які встиг відзначитись 1 підбиранням.

У фіналі Суперкубку Басконія зіграє проти мадридського Реалу, який у півфіналі переміг Обрадойро - колишній клуб Пустового.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна