Сергій Павлов: важка гра, хотіли виграти

Найрезультативнішим у складі господарів в матчі Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет - Вентспілс виявився Сергій Павлов (17 очок). Він прокоментував результат гри, переможний для гостей 88:80.

- Ми погано розпочали, пропускали легкі очки з-під кільця. Ми знаємо, що ця команда добре закидає здалеку. Ми зробили на цьому акцент. Але ж вонипроходили до нас під кільце. Ми не мінялися там, де повинні були це робити. Не знаю, як це пояснити. Важка гра, хотіли виграти. Прийшло багато людей нас підтримати. Велике їм за це дякую! Але є, як є. Нічого, йдемо далі. Далі будемо грати з Каршиякою, це буде великий досвід для нас. Потенціал у нас є. Бачити, Шеферд тільки відновлюється, місяць не тренувався. Ми покажемо кращу гру, ніж зараз. Найголовніший ігровий відрізок настає саме зараз.

Останній матч євросезону: огляд поєдинку Каршияка — Київ-Баскет Останній матч євросезону: огляд поєдинку Каршияка — Київ-Баскет
Український клуб завершив свій виступ в Кубку Європи FIBA
Кубок Європи ФІБА: визначилися півфіналісти Кубок Європи ФІБА: визначилися півфіналісти
Найсильніші чотири команди продовжують боротьбу за трофей
Київ-Баскет вдруге поступився Каршияці і завершив виступ на євроарені Київ-Баскет вдруге поступився Каршияці і завершив виступ на євроарені
Київський клуб зупинився у чвертьфінальному раунді Кубка Європи
Матч-відповідь Київ-Баскет - Каршияка наживо покаже Obozrevatel-TV Матч-відповідь Київ-Баскет - Каршияка наживо покаже Obozrevatel-TV
Київ-Баскет готовий до матчу-відповіді з Каршиякою
Айнарс Багатскіс: гравці Київ-Баскета мають гідність Айнарс Багатскіс: гравці Київ-Баскета мають гідність
Тренер киян прокоментував перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет програв у першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА: відео топ-моментів
Відео 05.03.2020
Переваги в двох чвертях не вистачило киянам для загальної перемоги
Київ-Баскет з боєм поступився в першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет з боєм поступився в першому чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА
Кияни виграли дві чверті в матчі проти турецької Каршияки
Київ-Баскет – Каршияка: онлайн відеотрансляція чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА
Відео 04.03.2020
Київ-Баскет грає перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет – Каршияка: шанси на перемогу в чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет – Каршияка: шанси на перемогу в чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет зіграє перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет – Каршияка: анонс 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет – Каршияка: анонс 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Київ-Баскет зіграє перший матч чвертьфіналу Кубка Європи ФІБА
Павло Крутоус: вдома маємо досягти позитивного результату Павло Крутоус: вдома маємо досягти позитивного результату
Атмосфера матчу з Каршиякою заведе команду
Айнарс Багатскіс: прийшов час перевірити на що ми здатні Айнарс Багатскіс: прийшов час перевірити на що ми здатні
Головний тренер Київ-Баскета про прийдешній матч з Каршиякою
Київ-Баскет провів відкрите тренування перед матчем з Каршиякою Київ-Баскет провів відкрите тренування перед матчем з Каршиякою
Команда не має кадрових втрат перед протистоянням у Кубку Європи ФІБА
ФІБА визначає найвпливовіших фанів у чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА визначає найвпливовіших фанів у чвертьфіналі Кубка Європи
Відповідне голосування стартувало на сайті ФІБА
Київ-Баскет - Каршияка: поспішайте придбати квитки на матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА Київ-Баскет - Каршияка: поспішайте придбати квитки на матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА
Українська та турецька команди зіграють 4 березня перший єврокубковий матч плей-оф
Каршияка перемогла перед візитом до Києва Каршияка перемогла перед візитом до Києва
Київ-Баскет та Каршияка зіграють 4 березня перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА