Шкільна баскетбольна ліга 3х3: лауреатів визначено!

У фіналі чемпіонату України "Шкільна баскетбольна ліга 3х3" було визначено не лише найкращі команди, що посіли місця на п'єдесталі пошани відповідно до своїх результатів.

Баскетбол цінний тим, що за старою традицією тут визначають найсильніших в індивідуальних номінаціях.За підсумками фіналу ШБЛ 3х3 було визначено найцінніших гравців у командах згідно своїх вікових груп. Фактично це володарі титулів MVP, ну а кращих по позиціях визначають у класичному баскетболі. У 3х3 формат індивідуальних нагород більш стислий і обмежується однією номінацією.

До вашої уваги повний список лауреатів за підсумками фіналу 5-го чемпіонату України "Шкільна баскетбольна ліга 3х3".

Дівчата середнього шкільного віку:  Катерина Микульська (полтавська гімназія Здоров'я №14)

Окрім неї чемпіонками України у складі команди "Гімназія Здоров'я №14 (м. Полтава) стали Вікторія Онашко, Юлія Дробот, Римма Рзаєва і тренер Віктор Донець.

Дівчата старшого шкільного віку: Олена Попова (бердянська загальноосвітня школа №3)

Окрім неї чемпіонками України у складі команди "ЗОШ №3" (м. Бердянськ) стали Вероніка Космач, Анжеліка Ляшко, Мирослава Топчій і тренер Віктор Сєдих.

Юнаки середнього шкільного віку: Марк Чорногрицький (боярська Гімназія)

Окрім нього чемпіонами України у складі команди Гімназії (м. Боярка) стали Назар Тітко, Максим Маковський, Семен Чорногрицький, Микита Єбрахим Мохаммад, Максим Кузьменко і тренер Ігор Чорногрицький.

Юнаки старшого шкільного віку: Микита Костянтиновський (київська ЗОШ №163)

Окрім нього чемпіонами України у складі команди ЗОШ №163 (м. Київ) стали Константиновський Денис, Данило Дзюбяк, і тренери - Шличкова Зоряна та Галінська Світлана.

Ukrdealing в неймовірній боротьбі поступився у чвертьфіналі Челенджеру 3х3 Ukrdealing в неймовірній боротьбі поступився у чвертьфіналі Челенджеру 3х3
18 серпня українська команда Ukrdealing з баскетболу 3х3 зіграла свій третій матч на Челенджері у Словенії. В чвертьфіналі змагань в неймовірно запеклій боротьбі кияни поступилися опонентам з Сербії.
Ukrdealing зіграє в чвертьфіналі Челенджеру 3х3 в Любляні Ukrdealing зіграє в чвертьфіналі Челенджеру 3х3 в Любляні
Ukrdealing продовжує змагатися за путівку у World Tour
Ukrdealing пробився до чвертьфіналу Любляна Челенджер 3х3 Ukrdealing пробився до чвертьфіналу Любляна Челенджер 3х3
Українці у боротьбі поступилися словенцям, але перемогли іспанців
Ukrdealing стартує у Любляна Челенджер 3х3 Ukrdealing стартує у Любляна Челенджер 3х3
Українці зіграють у кваліфікації зі словенцями та іспанцями
Як збірні України U-18 виборювали місце на чемпіонаті Європи: відео
Відео 09.08.2018
Дві наші збірні впевнено подолали кваліфікації чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
Найкращі моменти MONBAT final road to Ljubljana: відео
Відео 07.08.2018
У Києві відбувся масштабний турнір з баскетболу 3х3
Володимир Журжій: хлопці стали ковалями свого щастя Володимир Журжій: хлопці стали ковалями свого щастя
Головний тренер збірної України U-18 з баскетболу 3х3 про успіх у кваліфікації чемпіонату Європи
Баскетбол 3х3: чемпіонати Європи для України Баскетбол 3х3: чемпіонати Європи для України
Три українські збірні зіграють на чемпіонатах Європи з баскетболу 3х3
Дмитро Неволін: бажання вигравати у дівчат було стовідсоткове Дмитро Неволін: бажання вигравати у дівчат було стовідсоткове
Головний тренер жіночої збірної України U-18 з баскетболу 3х3 розповів, як вдалося виграти усі матчі кваліфікації чемпіонату Європи
Станіслав Тимофеєнко: поки мали час грати у 3х3, скористалися ним Станіслав Тимофеєнко: поки мали час грати у 3х3, скористалися ним
Гравець "Проти всіх" і національної збірної 3х3 розповідає про перемогу у Києві і історію назви команди
Визначилися переможці турніру MONBAT final road to Ljubljana Визначилися переможці турніру MONBAT final road to Ljubljana
MONBAT final road to Ljubljana: онлайн відеотрансляція турніру
Відео 05.08.2018
У Києві проходить турнір з баскетболу 3х3
Збірна України U-18 вийшла на чемпіонат Європи Збірна України U-18 вийшла на чемпіонат Європи
Наші дівчата виграли всі матчі групового етапу кваліфікації
У Києві проходить MONBAT final road to Ljubljana: фотогалерея У Києві проходить MONBAT final road to Ljubljana: фотогалерея
Найсильніші команди України виступають на турнірі з баскетболу 3х3
Жіноча збірна України U-18 зіграє за вихід на чемпіонат Європи 3х3 Жіноча збірна України U-18 зіграє за вихід на чемпіонат Європи 3х3
Наша команда бореться в кваліфікації чемпіонату світу
Оприлюднено розклад та склад учасників MONBAT final road to Ljubljana Оприлюднено розклад та склад учасників MONBAT final road to Ljubljana
Завтра Арт-Завод Платформа прийме один із наймаштабніших турнірів України 3х3 цього сезону
Збірна України U-18 перемогла в другому матчі кваліфікації чемпіонату Європи 3х3 Збірна України U-18 перемогла в другому матчі кваліфікації чемпіонату Європи 3х3