Стали відомі всі учасники чемпіонату Європи 3х3

Завершився відбір на чемпіонат Європи з баскетболу 3х3, який пройде 22-25 серпня у столиці Австрії Відні. На ньому зіграють по 12 збірних у чоловіків та жінок.

На континентальну першість кваліфікувалась жіноча збірна України. Наша команда в складі Міріам Уро-Ніле, Кристини Філевич, Оксани Моллової та Анжеліки Ляшко виграла у відборі в Братиславі всі чотири матчі.

Три перемоги дівчата здобули на груповій стадії, обігравши Туреччину, Естонію та Польщу, а у вирішальному матчі плей-оф за вихід на ЧЄ українки обіграли Словаччину 21:13.

Жіноча збірна України 3х3 завоювала путівку на чемпіонат Європи

Жіноча збірна України вдруге поспіль і всьоме в своїй історії зіграє на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3. Турнір пройде з 22 по 25 серпня у Відні.

Чоловіча національна команда відібратись на чемпіонат Європи не зуміла. Наша команда в складі Максима Закурдаєва, Євгена Балабана, Іллі Кабацюри та Якова Тітова виграли перші два матчі в групі, але далі програли першим сіяним швейцарцям, а у чвертьфіналі кваліфікації поступились в овертаймі Німеччині 20:21.

Чоловіча збірна України 3х3 в неймовірному матчі поступилась Німеччині і не зіграє на чемпіонаті Європи

За підсумками відбіркових турнірів визначились всі учасники чемпіонату Європи 3х3.

У чоловіків автоматично пройшли на чемпіонат Європи господарі збірна Австрії, чемпіон Європи Сербія та кращі три команди рейтингу на момент 1 листопада 2023 року Литва, Нідерланди і Франція. Через кваліфікацію путівки здобули Іспанія, Хорватія, Азербайджан, Швейцарія, Німеччина, Латвія та Велика Британія

У жінок до господарок австрійок та чемпіонок Європи збірної Нідерландів, також автоматично кваліфікувались на чемпіонат Європи Франція, Німеччина та Угорщина. Через кваліфікаційні турніри путівки на чемпіонат Європи здобули Іспанія, Італія, Азербайджан, Польща, Україна, Румунія, Латвія.

Варто відзначити, що у чоловіків з топ-10 європейського рейтингу на чемпіонат Європи не пробилась лише Бельгії, у жінок континентальна першість пройде без Литви та Чехії. Решта сильніших збірних Європи виступлять в Австрії у серпні.

Збірна України 3х3 зіграє у півфіналі Жіночої серії в Пуатьє Збірна України 3х3 зіграє у півфіналі Жіночої серії в Пуатьє
Другий ігровий день жіноча збірна України 3х3 розпочала з перемоги
Збірна України в плей-оф Жіночої серії 3х3 в Пуатьє: відеотрансляція
Відео 26.06.2024
Дивіться матчі нашої національної команди на турнірі у Франції
Чоловіча збірна U-23 зайняла друге місце на етапі Ліги націй 3х3 Чоловіча збірна U-23 зайняла друге місце на етапі Ліги націй 3х3
Хлопці у вирішальному матчі поступились Нідерландам
Жіноча збірна U-23 стала другою на етапі Ліги націй Жіноча збірна U-23 стала другою на етапі Ліги націй
Дівчата не зуміли другий день поспіль обіграти Нідерланди
Збірні України U-23 3х3 у Лізі націй: відеотрансляція 26 червня
Дивіться матчі українських збірних U-23 у другому стопі Ліги націй у Вільнюсі
Продовжується реєстрація на перший етап Кубку України з баскетболу 3х3 в Житомирі Продовжується реєстрація на перший етап Кубку України з баскетболу 3х3 в Житомирі
Наразі для участі у турі зареєструвалось вже більше 30 команд
Збірна України з другого місця вийшла в плей-оф Жіночої серії в Пуатьє Збірна України з другого місця вийшла в плей-оф Жіночої серії в Пуатьє
Українки в поєдинку за перемогу в групі поступились Німеччині
Жіноча серія 3х3: збірна України виграла другий матч в Пуатьє Жіноча серія 3х3: збірна України виграла другий матч в Пуатьє
Жіноча серія 3х3: збірна України виграла другий матч в Пуатьє
Збірна України з перемоги почала виступи на етапі Жіночої серії 3х3 в Пуатьє Збірна України з перемоги почала виступи на етапі Жіночої серії 3х3 в Пуатьє
Українки вдало розпочали черговий для себе етап Жіночої ліги
Збірна України на етапі Жіночої серії 3х3 в Пуатьє: відеотрансляція
Відео 25.06.2024
Жіноча збірна України U-23 виграла перший стоп Ліги націй 3х3 Жіноча збірна України U-23 виграла перший стоп Ліги націй 3х3
Наша команда в овертаймі фінального матчу здолала Нідерланди
Ліга націй 3х3: жіноча збірна України U-23 пробилась у фінал першого стопу Ліга націй 3х3: жіноча збірна України U-23 пробилась у фінал першого стопу
Ліга націй 3х3: жіноча збірна України U-23 пробилась у фінал першого стопу
Чоловіча збірна України U-23 вийшла у фінал першого стопу Ліги націй 3х3 Чоловіча збірна України U-23 вийшла у фінал першого стопу Ліги націй 3х3
Чоловіча збірна України U-23 вийшла у фінал першого стопу Ліги націй3х3
Збірні України U-23 3х3 у Лізі націй: відеотрансляція 25 червня
Дивіться матчі українських збірних U-23 у першому стопі Ліги націй у Вільнюсі
Жіноча збірна України U18 3х3 перемогла на турнірі в Німеччині Жіноча збірна України U18 3х3 перемогла на турнірі в Німеччині