Святкові матчі українців в NCAA

В США українці продовжують свої виступи за різні університети й під час свят.

Так лучанин Богдан Близнюк, який захищає кольори університету «Східного Вашингтону» в новорічну ніч переграв суперників з «Північної Дакоти» з рахунком 77:64. Сам Богдан за 37 хвилин на паркеті відзначився 29 балами (11/13 двоочкові, 1/5 триочкові, 4/5 штрафні) забрав 4 підбирання та виконав по дві передачі, перехоплення та блок-шоти.

Університет Близнюка наразі займає 9 позицію в конференції “Big Sky” та має досить примарні шанси на потрапляння в “Березневе шаленство”.

Святослав Михайлюк та “Канзас” розпочнуть 2018 рік матчем проти «Тексас Теч» 3 січня о 4:00. Старшокурсник “Сві” наразі є одним з лідерів своєї команди разом з Девонте Гремом. “Канзас” ж на данний момент розташувався на 5 сходинці у конференції “Big 12”.

Третій український представник в NCAA Віталій Шибель, який грає за “Арізону Стейт” зіграє перший матч у новому році аж 4 січня, коли на виїзді його команда зустрінеться з “Колорадо”. Загалом же “Арізона Стейт” цього року займає рекордну позицію в опитуваннях та займає 3 місце. В власній конференції ж команда Шибеля розташована на 9 позиції.

Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин
Огляд виступів українських баскетболістів за 11 квітня
Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 10 квітня
Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament