Святослав Михайлюк зіграв 10 хвилин у четвертій грі фінальної серії НБА

Українець Святослав Михайлюк зіграв 9 хвилин і 53 секунди в четвертому матчі фінальної серії плей-оф НБА між Бостоном та Далласом.

Даллас на своєму майданчику зумів здобути першу перемогу над Бостоном 122:84 і не допустив поразки в серії всуху – 3:1.

Читайте: Бостон Святослава Михайлюка виграв третій матч фінальної серії НБА

Михайлюк за заграні хвилини набрав 3 очки (0/2 двоочкові, 1/5 триочкові), зібрав 1 підбирання. Втрат та фолів не допускав. Він став першим українцем, який реалізував триочковий у фіналі НБА.

П'ята гра фінальної серії плей-оф між Бостоном та Далласом відбудеться в ніч на 18 червня на майданчику Бостона.

Плей-оф НБА

Даллас – Бостон 122:84 (34:21, 27:14, 31:25, 30:24)

Бостон веде в серії – 3:1

Даллас: Дончич 29, Ірвінг 21 + 6 передач, Геффорд 7, Вашингтон 6, Д. Джонс 5 – старт; Хардуей 15, Лайвлі 11 + 12 підбирань, Екзам 10, Харді 5, Клебер 5, Грін 3, М-ф Морріс 3, Лоусон 2, Пауелл 0 , Проспер 0.

Бостон: Тейтум 15, Холідей 10 + 5 втрат, Браун 10, Уайт 6, Хорфорд 3 – старт; Хаузер 14, Прітчард 11, Бріссетт 7, Тіллман 3, Михайлюк 3, Кета 2, Спрінгер 0, Уолш 0, Корнет 0.

Дар'я Бірюк увійшла до топ-100 рейтингу ESPN кращих випускниць шкіл США Дар'я Бірюк увійшла до топ-100 рейтингу ESPN кращих випускниць шкіл США
Минулого року в цьому рейтингу була присутня Катерина Коваль
Святослав Михайлюк взяв участь у параді в Бостоні на честь чемпіонства Селтікс Святослав Михайлюк взяв участь у параді в Бостоні на честь чемпіонства Селтікс
Українець насолоджується чемпіонством НБА зі своїми партнерами
Віталій Степановський буде працювати в Естонії Віталій Степановський буде працювати в Естонії
Наставник збірної України працевлаштувався на наступний клубний сезон
Олександр Ковляр продовжить кар’єру у Литві Олександр Ковляр продовжить кар’єру у Литві
Українець перейшов до одного з лідерів чемпіонату Литви
Олександр Волков: Титул Михайлюка в НБА — це мотивація для молоді та престиж для України Олександр Волков: Титул Михайлюка в НБА — це мотивація для молоді та престиж для України
Легенда українського баскетболу прокоментував титул Святослава із Бостон Селтікс
В’ячеслав Кравцов: Після перших двох перемог Бостона я сказав, що у Михайлюка точно буде перстень В’ячеслав Кравцов: Після перших двох перемог Бостона я сказав, що у Михайлюка точно буде перстень
Рекордсмен збірної України та екс-гравець НБА — про титул співвітчизника
Бродський: Наш маленький Свят став чемпіоном НБА, ми непогано попрацювали Бродський: Наш маленький Свят став чемпіоном НБА, ми непогано попрацювали
Президент ФБУ прокоментував чемпіонський титул НБА вихованця свого клубу
Святослав Михайлюк став з Бостоном чемпіоном НБА Святослав Михайлюк став з Бостоном чемпіоном НБА
Вихованець Черкських Мавп став другим українцем в історії, який підняв над собою головний кубок НБА
Владислав Семерич: Завдяки українським захисникам можемо грати, не маємо права засмутити вболівальників результатом на Євро Владислав Семерич: Завдяки українським захисникам можемо грати, не маємо права засмутити вболівальників результатом на Євро
Віце-чемпіон молодіжного турніру Франції Владислав Семерич, який готується зі збірною України U-20 до ЧЄ-2024, розповів про свій досвід виступів за команди країни різних вікових категорій, очікування від єврофоруму і власну клубну кар’єру.
Святослав Михайлюк зіграв 10 хвилин у четвертій грі фінальної серії НБА Святослав Михайлюк зіграв 10 хвилин у четвертій грі фінальної серії НБА
Українець реалізував одну зі своїх дальніх спроб і набрав 3 очка
Міріам Уро-Ніле визначилась з клубом на наступний сезон Міріам Уро-Ніле визначилась з клубом на наступний сезон
Гравчиня збірної України повернеться в Ньон
Бостон Святослава Михайлюка виграв третій матч фінальної серії НБА Бостон Святослава Михайлюка виграв третій матч фінальної серії НБА
Команда українського захисника в кроці від титулу чемпіону
Фортітудо 19-річного українця Віталія Кузнецова – віце-чемпіон італійської Серії А2 Фортітудо 19-річного українця Віталія Кузнецова – віце-чемпіон італійської Серії А2
Українець Віталій Кузнецов у складі Фортітудо (Болонья) завоював срібло Серії А2 (Італія), він був одним із наймолодших баскетболістів у лізі.
Бостон Святослава Михайлюка подвоїв свою перевагу в фінальній серії НБА Бостон Святослава Михайлюка подвоїв свою перевагу в фінальній серії НБА
Святослав Михайлюк в другому матчі фінальної серії на паркеті не з'являвся.
Артем Пустовий дебютував в чемпіонаті Індонезії з двох перемог Артем Пустовий дебютував в чемпіонаті Індонезії з двох перемог
Центровий збірної України зіграв перші матчі за новий клуб
Валенсія Баскет з Анастасією Ліщук завоювали срібло: результати команд українців на дівочому та юнацькому чемпіонатах Іспанії U-14 Валенсія Баскет з Анастасією Ліщук завоювали срібло: результати команд українців на дівочому та юнацькому чемпіонатах Іспанії U-14
12-річна українка Анастасія Ліщук із Валенсією Баскет стали другими на чемпіонаті Іспанії серед дівчат U-14, всі три іспанські юнацькі команди українців зупинились у 1/8 фіналу.
Артем Пустовий продовжить карʼєру в Індонезії Артем Пустовий продовжить карʼєру в Індонезії
Центровий збірної України визначився з новим клубом
Бостон зі Святославом Михайлюком виграли перший матч фінальної серії НБА Бостон зі Святославом Михайлюком виграли перший матч фінальної серії НБА