Святослав Михайлюк зіграв в переможному матчі Нью-Йорка проти Міннесоти

Захисник збірної України Святослав Михайлюк зіграв другий матч в сезоні НБА, вийшовши на майданчик матчу Нью-Йорк проти Міннесоти.

Команда українця здобула перемогу 120:107, а Михайлюк з'явився на паркеті на останні 52 секунди матчу, не встигнувши нічим відмітитись.

Українці за кордоном: Герун набрав 6 очок проти команди Євроліги

Свій перший матч сезону Михайлюк провів 22 жовтня проти Детройту і він теж завершився перемогою команди українця. Тоді Свят набрав 3 очки та зробив 2 підбирання за 2 хвилини у грі.

Наразі з п’ятьма перемогами в десяти матчах Нью-Йорк йде на сьомій сходинці в таблиці Східної конференції.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна