Тернопіль переміг Київ-Баскет у першому матчі 1/8 Кубка України

Кубок України

1/8 фіналу. Перший матч

Тернопіль. ФОК

Тернопіль – Київ-Баскет 93:83 (24:17, 26:18, 23:26, 22:20) / СТАТИСТИКА

Господарі заволоділи перевагою від самого старту і змусили Київ-Баскет бути у ролі наздоганяючих впродовж всього матчу. Можливим це стало завдяки мінімальній перевазі у всіх аспектах гри. Обидві команди зробили по 72 постріли, реалізувавши однакову кількість двоочкових (по 28), але за триочковими влучнішими були тернопольці – 7 проти 4. Також, підопічні Дмитра Забірченка мінімально переграли свого суперника під щитами (41 підбирання проти 38) і за передачами (13 проти 9).

Індивідуально гравці Тернополя також показали себе краще. Едріан Боуі набрав 32 очка, зробив 6 підбирань та 6 передач. Аверіл Югба має 22 очка, а Андрій Агафонов – 20.

В складі столичної команди найліпшим був Брендон Янг – 19 балів та 7 підбирань.

Визначилися всі чвертьфінальні пари Кубка України серед жінок Визначилися всі чвертьфінальні пари Кубка України серед жінок
За прохід у півфінал поборються шість команд Суперліги та два представника Вищої
Франківськ вийшов у чвертьфінал жіночого Кубка України: відео коментарів
Відео 08.02.2021
Підопічні Юрія Процюка переграли Динамо у другому матчі - 94:68
Франківськ на характері переграв Динамо та вийшов в чвертьфінал жіночого Кубка України Франківськ на характері переграв Динамо та вийшов в чвертьфінал жіночого Кубка України
Підопічні Юрія Процюка переломили хід зустрічі в третій чверті та перемогли – 94:68
Франківськ – Динамо: онлайн відеотрансляція матчу жіночого Кубка України
Відео 07.02.2021
Команди проведуть матч-відповідь 1/8 фіналу кубка
Епічний Фінал чотирьох в Южному, Ягупова - MVP Євроліги, збірна України на Євробаскеті. Десять головних подій 2020 року Епічний Фінал чотирьох в Южному, Ягупова - MVP Євроліги, збірна України на Євробаскеті. Десять головних подій 2020 року
Підбиваємо підсумки складного, але важливого року для українського баскетболу
Визначилися всі учасники Фіналу восьми Кубка України Визначилися всі учасники Фіналу восьми Кубка України
Вирішальні матчі за трофей відбудуться в березні
Чинний володар Кубка поступився у Харкові Чинний володар Кубка поступився у Харкові
Попри поразку Соколам, Хімік продовжив боротьбу в турнірі
У Харкові визначиться останній учасник Фіналу восьми Кубка України У Харкові визначиться останній учасник Фіналу восьми Кубка України
Харківські Соколи та Хімік зіграють другий матч 1/8 фіналу
Київ-Баскет вибив Тернопіль з Кубка України: відео топ-моментів
Відео 08.12.2020
Кияни переконливо перемогли в другому матчі 1/8 фіналу
Київ-Баскет на характері пройшов Тернопіль в Кубку України Київ-Баскет на характері пройшов Тернопіль в Кубку України
Столичний колектив переміг з необхідною різницею
ФБУ призупиняє чемпіонати України до 10 січня ФБУ призупиняє чемпіонати України до 10 січня
Змінено формат проведення вирішальних матчів Кубка України
Дніпро вийшов у 1/4 фіналу Кубка України Дніпро вийшов у 1/4 фіналу Кубка України
Команда Дениса Журавльова вдруге переграла Одесу в 1/8 фіналу
Кубок України: відео матчу 1/8 фіналу
Відео 06.12.2020
У Дніпрі відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України
У Кубку України визначилися п’ять чвертьфіналістів У Кубку України визначилися п’ять чвертьфіналістів
Триває 1/8 фіналу Кубка України серед команд чоловіків
Прометей вийшов у чвертьфінал Кубка України Прометей вийшов у чвертьфінал Кубка України