Тревін Тібодо залишив Київ-Баскет

Керівництво клубу та 24-річний американський форвард Тревін Тібодо дійшли взаємної згоди щодо дострокового розірвання контракту.

Читайте: Джером Рендл: радий повернутися до збірної України

Тревін приєднався до команди місяць тому і за цей час встиг зіграти 6 матчів в Суперлізі, у яких в середньому набирав 5.7 очок та робив 3.7 підбирання із ефективністю 9.7.

Також Тібодо допоміг Київ-Баскету пробитися до плей-оф Кубку Європи ФІБА, де за три поєдинки групового етапу в середньому набирав 5.7 очок, робив 5.3 підбирання з ефективністю 6.7.

Суперліга Паріматч: розклад трансляцій 4-7 березня Суперліга Паріматч: розклад трансляцій 4-7 березня
Дивіться матчі регулярного чемпіонату в прямому ефірі
Прометей ефектно зрівняв рахунок у сезонній серії з Дінпром: топ-моменти матчу Прометей ефектно зрівняв рахунок у сезонній серії з Дінпром: топ-моменти матчу
Принципова битва цього разу завершилась на користь команди Віталія Чернія
Визначено символічну збірну та MVP Суперліги Паріматч 25 лютого – 1 березня Визначено символічну збірну та MVP Суперліги Паріматч 25 лютого – 1 березня
У Суперлізі Паріматч поновилася боротьба після перерви на матчі збірної
Суперліга Паріматч: результати 25 лютого – 1 березня Суперліга Паріматч: результати 25 лютого – 1 березня
У Суперлізі Паріматч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Прометей розгромив Дніпро в домашньому матчі: відео коментарів після гри
Відео 01.03.2021
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою господарів
Прометей взяв переконливий реванш у Дніпра Прометей взяв переконливий реванш у Дніпра
Команда Віталія Чернія не помітила чемпіона
Прометей проти Дніпра: анонс поєдинка Суперліги Паріматч 1 березня Прометей проти Дніпра: анонс поєдинка Суперліги Паріматч 1 березня
Команди з верхньої частини турнірної таблиці зіграють у Кам’янському
Будівельник поновив кар`єру Миколи Вільховецького Будівельник поновив кар`єру Миколи Вільховецького
Кияни уклали угоду з досвідченим українським захисником
Як Черкаські Мавпи перемогли Запоріжжя: фотогалерея Як Черкаські Мавпи перемогли Запоріжжя: фотогалерея
Підопічні Максима Міхельсона переломили хід зустрічі в другій половині і перемогли - 81:71
Суперліга Паріматч: відео топмоментів 25-27 лютого
Київ-Баскет вдома програв Тернополю: відео коментарів після гри
Відео 28.02.2021
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою гостей
Черкаські Мавпи перемогли Запоріжжя: відео коментарів
Підопічні Максима Міхельсона перервали восьмиматчеву серію перемог Запоріжжя - 81:71
Черкаські Мавпи на характері перервали восьмиматчеву переможну серію Запоріжжя Черкаські Мавпи на характері перервали восьмиматчеву переможну серію Запоріжжя
Завдяки чудово проведеній третій чверті Черкаські Мавпи переломили хід гри і перемогли – 81:71.
Суперліга Паріматч: онлайн відеотрансляція 28 лютого