Трилер в Харкові: запоріжці на останніх секундах здолали Політехнік

Команда Валерія Плеханова краще увійшла в заключну фазу гри та зуміла перемогти у недзвичайно складному та рівному матчі.

Хід гри:

Харків’яни краще розпочали матч та відразу організували міні-ривок 5:0.

Проте, команда Валерія Плеханова доволі швидко дала зрозуміти, що так просто зброю не складе – і вже через 5 хвилин після стартового вкидання рахунок у грі був рівний. Після цього вже гості зусиллями Пресслі та Кондракова намагалися втікти у відрив, але команда господарів була проти.

На першу перерву команди пішли за майже рівного рахунку – 21:19.

В другій десятихвилинці на паркеті вболівальнки продовжили спосетрігати рівну та цікаву боротьбу: команди по черзі виходили в лідери матчу. Дещо краще це виходило в господарів,  які зуміли віддалитися на 7 балів, але команда Плеханова дуже швидко опонентів надзогнала.  На велику перерву колективи пішли за рахунку 45:43.

У третій чверті потужний старт видали харків’яни: Кромер та компанія організували ривок для своєї команди та повели +8. Але гості були проти та знову зрівняли рахунок під кінець періоду.

В справжній триллер перетворився останній період. Кожні декілька десятків секунд змінювався лідер в Локомотиві, але сильнішими все ж в кінцівці виявилися гості, які й здобули чергову перемогу в рамках Суперліги Парі-Матч – 86:90.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч

13 лютого
БК “Політехнік” – БК “Запоріжжя” – 86:90 (21:19, 24:24, 21:22, 19:25)

Пл: Грем – 27оч, 10пб; Кромер – 27оч; Завадський – 9оч, 8пб.

Зп: Холтон – 26оч, 7пб; Хілл – 17оч, 11пб; Пресслі – 7оч, 11пб.

Повна статистика матчу

Майкл Холтон: пережив культурний шок в Україні Майкл Холтон: пережив культурний шок в Україні
Легіонер Запоріжжя розповів про перші враження від України, вітчизняного баскетболу, виступи в Суперлізі Парі-Матч та інше
Олексій Онуфрієв знову у складі МБК Миколаїв Олексій Онуфрієв знову у складі МБК Миколаїв
Капітан корабелів прибув до Києва разом з командою на перший поєдинок плей-оф у цьому сезоні
Відео топ-моментів завершення регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Відео топ-моментів завершення регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч
Найкращі епізоди Суперліги Парі-Матч у огляді заключного туру регулярної першості
Максим Сандул і Віталій Зотов: для вболівальників кращого не придумаєш Максим Сандул і Віталій Зотов: для вболівальників кращого не придумаєш
26 березня у столиці плей-оф розпочнуть Київ-Баскет і Миколаїв
Став відомим склад збірної заключного туру регулярного чемпіонату Став відомим склад збірної заключного туру регулярного чемпіонату
Героями заключного тижня регулярного сезону Суперліги Парі-матч стали гравці 4 різних клубів
Блискучий фініш Запоріжжя допоміг Маліку Тренту стати MVP тижня Блискучий фініш Запоріжжя допоміг Маліку Тренту стати MVP тижня
Захисник БК Запоріжжя Малік Трент вдруге у сезонi cтав MVP тижня
Суперліга Парі-Матч: результати 20-22 березня Суперліга Парі-Матч: результати 20-22 березня
У Суперлізі Парі-Матч відбулися заключні поєдинки регулярного чемпіонату
Чвертьфінальна гра між Київ-Баскетом та Миколаєвом відбудеться у Палаці Спорту Чвертьфінальна гра між Київ-Баскетом та Миколаєвом відбудеться у Палаці Спорту
Стало відомо місце проведення першого чвертьфінального протистояння між Київ-Баскетом та Миколаєвом
Максим Луценко: Миколаїв - небезпечний суперник Максим Луценко: Миколаїв - небезпечний суперник
Одеса виїзною перемогою завершила регулярний чемпіонат Суперліги Парі-Матч
Черкаські Мавпи - Дніпро: коментарі після матчу Черкаські Мавпи - Дніпро: коментарі після матчу
Черкаські Мавпи у важкій грі вперше у сезоні обіграли Дніпро
Запоріжжя виграв у Хіміка матч за перше місце: відео коментарів після гри
Гравці та тренери команд – про матч, який завершився перемогою господарів
Політехнік на виїзді переміг Київ-Баскет: відео коментарів після гри
Харків’яни завершили “регулярку” на сьомій позиції
 Черкаські Мавпи вперше в сезоні обіграли Дніпро Черкаські Мавпи вперше в сезоні обіграли Дніпро
Команда Максима Міхельсона в божевільному матчі обіграла свого принципового суперника
Одесити здобули важливу перемогу в Миколаєві Одесити здобули важливу перемогу в Миколаєві