У Одесі фінішував турнір пам’яті Бориса Литвака

Друга частина змагань, організованих Одеською обласною федерацією баскетболу і СДЮСШОР імені Бориса Литвака, зібрала чотири команди дівчат 2007 року народження.

Нагадаємо, що раніше також в ході триденних змагань на турнірі грали юнаки 2004 року народження, де перемогу відсвяткувала команда Юг-Баскет.

У дівчат же рівних не виявилося господаркам паркету. Баскетболістки СДЮСШОР імені Бориса Литвака обіграли кожну з команд-суперниць, зі стовідсотковим результатом фінішувавши на першому місці таблиці (як і у юнаків, команди визначали кращих за підсумками одноколового турніру).

Дуже інтригуючою вийшла зустріч вже першого ігрового дня, в якій одеситки впевнено виграли у дніпровської СДЮСШОР №5 імені Миколи Говорунова першу половину матчу (15: 5), ледь не розгубивши перевагу у другій. Підсумкові - 28:23. В іншому поєдинку гості з Молдови, ДЮСШ Кеушень, поступилися команді СОЦ Ізмаїл - 18:40.

У другий день дніпрянки з великими труднощами переграли ізмаільчанок - 19:17, а одеситки в такій же непростій боротьбі здобули перемогу над молдованками - 28:25. Заключний день змагань приніс мінімальний виграш дніпровській школі над ДЮСШ Кеушень - 20:19, причому дніпрянки вирвали перемогу буквально на останніх хвилинах, завоювавши підсумкове друге місце таблиці. Ну, а дівчата СДЮСШОР імені Бориса Литвака розгромили баскетболісток СОЦ Ізмаїл - 24:7. Команда, яка представляє Одеську область - третя, ДЮСШ Кеушень - четверта.

4. ДЮСШ (Кеушень)

Володимир Понько: головне завдання юнаків Хіміка – боротися за медалі Володимир Понько: головне завдання юнаків Хіміка – боротися за медалі
Тренер юнацьких команд Хіміка розповів про завдання на фінальний тур ВЮБЛ
Стали відомі дати ліцензійних курсів для тренерів категорій А і Б Стали відомі дати ліцензійних курсів для тренерів категорій А і Б
У квітні стартує новий сезон ліцензування тренерів
СБЛУ Таскомбанк: розклад матчів фінального етапу дивізіону Південь СБЛУ Таскомбанк: розклад матчів фінального етапу дивізіону Південь
У Одесі визначаться переможці дивізіону Студентської ліги
СБЛУ Таскомбанк: завершено змагання в дивізіоні Чорне море СБЛУ Таскомбанк: завершено змагання в дивізіоні Чорне море
У Одесі визначили фіналістів сезону серед студентських команд
У Одесі фінішував турнір пам’яті Бориса Литвака У Одесі фінішував турнір пам’яті Бориса Литвака
У заключній частині змагань виступали команди дівчат 2007 р.н.
У Одесі стартував Міжнародний турнір пам’яті Бориса Литвака У Одесі стартував Міжнародний турнір пам’яті Бориса Литвака
У змаганнях беруть участь юнацькі команди з України та Молдови
У Одесі відбувся міський фінал Шкільної баскетбольної ліги 3х3 У Одесі відбувся міський фінал Шкільної баскетбольної ліги 3х3
Визначилися найсильніші шкільні команди міста з баскетболу 3х3
Українці перемогли в турі ЄЮБЛ Українці перемогли в турі ЄЮБЛ
Команда U-17 з Одеси виграла всі п’ять поєдинків
В Одесі відбулося свято дитячого баскетболу В Одесі відбулося свято дитячого баскетболу
Переможцями фестивалю стали усі учасники
Відбулася робоча нарада Одеської обласної федерації баскетболу Відбулася робоча нарада Одеської обласної федерації баскетболу
На зустрічі розглянуто низку актуальних питань розвитку баскетболу в області
У Южному будують нові баскетбольні майданчики У Южному будують нові баскетбольні майданчики
Нові спортивні об’єкти мають здати навесні 2019 року
Баскетболісти Одеси відвідали спеціалізований дитячий інтернат Баскетболісти Одеси відвідали спеціалізований дитячий інтернат
Гравці завітали з подарунками до дітей з вадами зору
У Одесі відбувся турнір з баскетболу 3х3 У Одесі відбувся турнір з баскетболу 3х3
Нагороди змагань виборювали 12 команд
У Одесі відбудеться турнір з баскетболу 3х3 У Одесі відбудеться турнір з баскетболу 3х3
Змагання у місцевому ТРЦ Riviera Shopping City пройдуть 3 листопада
ФБУ застосувала санкції до учасників матчу ВЮБЛ у Одесі ФБУ застосувала санкції до учасників матчу ВЮБЛ у Одесі
Директорат ФБУ покарав порушників дисциплінарних норм під час матчу юнацької ліги
Одесити візьмуть участь у Балтійській лізі Одесити візьмуть участь у Балтійській лізі
Команда школи імені Бєлостєнного вирушила на змагання в латвійській Ризі
Новачок Суперліги Парі-Матч презентував клубну карту Новачок Суперліги Парі-Матч презентував клубну карту