У Одесі фінішував турнір пам’яті Бориса Литвака

Друга частина змагань, організованих Одеською обласною федерацією баскетболу і СДЮСШОР імені Бориса Литвака, зібрала чотири команди дівчат 2007 року народження.

Нагадаємо, що раніше також в ході триденних змагань на турнірі грали юнаки 2004 року народження, де перемогу відсвяткувала команда Юг-Баскет.

У дівчат же рівних не виявилося господаркам паркету. Баскетболістки СДЮСШОР імені Бориса Литвака обіграли кожну з команд-суперниць, зі стовідсотковим результатом фінішувавши на першому місці таблиці (як і у юнаків, команди визначали кращих за підсумками одноколового турніру).

Дуже інтригуючою вийшла зустріч вже першого ігрового дня, в якій одеситки впевнено виграли у дніпровської СДЮСШОР №5 імені Миколи Говорунова першу половину матчу (15: 5), ледь не розгубивши перевагу у другій. Підсумкові - 28:23. В іншому поєдинку гості з Молдови, ДЮСШ Кеушень, поступилися команді СОЦ Ізмаїл - 18:40.

У другий день дніпрянки з великими труднощами переграли ізмаільчанок - 19:17, а одеситки в такій же непростій боротьбі здобули перемогу над молдованками - 28:25. Заключний день змагань приніс мінімальний виграш дніпровській школі над ДЮСШ Кеушень - 20:19, причому дніпрянки вирвали перемогу буквально на останніх хвилинах, завоювавши підсумкове друге місце таблиці. Ну, а дівчата СДЮСШОР імені Бориса Литвака розгромили баскетболісток СОЦ Ізмаїл - 24:7. Команда, яка представляє Одеську область - третя, ДЮСШ Кеушень - четверта.

4. ДЮСШ (Кеушень)

Одеська СДЮСШОР імені Литвака відзначила 70-річний ювілей Одеська СДЮСШОР імені Литвака відзначила 70-річний ювілей
Святкування відбулося під час чергового випуску юних баскетболістів
У Одесі відбудеться турнір пам`яті Йосипа Кесельмана У Одесі відбудеться турнір пам`яті Йосипа Кесельмана
У змаганнях змагатимуться команди дівчат U-14 та U-17
33 команди змагалися в Южному на День хіміка: відеоогляд
Відео 29.05.2019
У Южному відбувся турнір Khimik Streetball Party vol. 10
У Южному відбувся ювілейний турнір з баскетболу 3х3 У Южному відбувся ювілейний турнір з баскетболу 3х3
У місті відбулися змагання відбіркового турніру чемпіонату України УСЛ 3х3
Дмитро Шаламов: хочу бачити не кубки, а гравців у командах Суперліги Дмитро Шаламов: хочу бачити не кубки, а гравців у командах Суперліги
Тренер СДЮСШОР ім Літвака вивів у фінали ВЮБЛ три команди
Володимир Понько: перед фіналом розповідав хлопцям анекдоти Володимир Понько: перед фіналом розповідав хлопцям анекдоти
У Дивізіоні А Хіміку-2007 доведеться підсилюватися
ВЮБЛ (юнаки-2005): переможний початок Харкова і Дніпра ВЮБЛ (юнаки-2005): переможний початок Харкова і Дніпра
Одеситам не вдалося виграти на старті
ВЮБЛ (юнаки-2005): онлайн відеотрансляція фінального етапу
Відео 13.05.2019
У Одесі проходять матчі фінального етапу ВЮБЛ серед команд юнаків 2005 р.н.
Одеса передає естафету у навчаннi тренерів Рiвному Одеса передає естафету у навчаннi тренерів Рiвному
Рівне стане третім містом після Одеси і Харкова де відбудуться навчальні модулі у для тренерів категорій А і В
ВЮБЛ (2003): КСЛІ-Київ-Баскет - чемпіон! ВЮБЛ (2003): КСЛІ-Київ-Баскет - чемпіон!
В Одесі завершився перший фінал ВЮБЛ
ВЮБЛ (юнаки-2003): результати 25 квітня ВЮБЛ (юнаки-2003): результати 25 квітня
У Одесі тривають матчі фінального етапу ВЮБЛ серед юнаків 2003 р.н.
Хімік проведе літній тренувальний табір Хімік проведе літній тренувальний табір
Гравці 2002-2007 р.н. матимуть змогу попрацювати з тренерами фіналіста Суперліги Парі-Матч
Володимир Понько: головне завдання юнаків Хіміка – боротися за медалі Володимир Понько: головне завдання юнаків Хіміка – боротися за медалі
Тренер юнацьких команд Хіміка розповів про завдання на фінальний тур ВЮБЛ
Стали відомі дати ліцензійних курсів для тренерів категорій А і Б Стали відомі дати ліцензійних курсів для тренерів категорій А і Б
У квітні стартує новий сезон ліцензування тренерів
СБЛУ Таскомбанк: розклад матчів фінального етапу дивізіону Південь СБЛУ Таскомбанк: розклад матчів фінального етапу дивізіону Південь
У Одесі визначаться переможці дивізіону Студентської ліги
СБЛУ Таскомбанк: завершено змагання в дивізіоні Чорне море СБЛУ Таскомбанк: завершено змагання в дивізіоні Чорне море
У Одесі визначили фіналістів сезону серед студентських команд
У Одесі фінішував турнір пам’яті Бориса Литвака У Одесі фінішував турнір пам’яті Бориса Литвака
У заключній частині змагань виступали команди дівчат 2007 р.н.
У Одесі стартував Міжнародний турнір пам’яті Бориса Литвака У Одесі стартував Міжнародний турнір пам’яті Бориса Литвака
У змаганнях беруть участь юнацькі команди з України та Молдови
У Одесі відбувся міський фінал Шкільної баскетбольної ліги 3х3 У Одесі відбувся міський фінал Шкільної баскетбольної ліги 3х3