У Вінниці визначили переможців етапу чемпіонату України 3х3 в категоріях U-16 та U-18

У Вінниці завершився етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 у вікових категоріях U-16 (кадети) та U-18 (юніори). Загалом в цей ігровий день зіграли 28 команд.

У хлопців в категорії U-16 зіграли 16 команд. Переможець минулого етапу в Житомирі команда Kraken цього разу стала четвертою. Назар Бойко, Ярослав Ларіонов, Богдан Статкевіч та Денис Злов дійшли до півфіналу, де програли ksl basket 5:17, а в матчі за третє місце поступились команді Не пруть колеса 9:10. Бронзовими призерами стали Нікіта Гураль, Віталій Баловнєв та Владислав Мельничук.

У фіналі зійшлись ksl basket та Bisons u16, яка обіграла в півфіналі Не пруть колеса 9:8. Обидві команди до фіналу не програли жодного матчу і саме вони як фіналісти етапу отримали  кваліфікацію на фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3, який пройде у серпні у Києві.

У вирішальному матчі етапу у Вінниці перемогу здобули баскетболісти ksl basket 11:9. Переможцями етапу стали Владислав Бахтєєв, Анатолій Здор, Олександр Батяйкін та Влад Соколов. В складі Bisons u16 друге місце зайняли Остап Петрик, Матвій Перекрестенко, Ярослав Хаїров та Ілля Мархоцький.

MVP етапу у Вінниці став Владислав Соколов.

У хлопців в категорії U-18 з 12 учасників туру чемпіонату України у Вінниці до фінального матчу пробились Житомир-Політехніка та Боярський UG. Тут команди були розбиті на чотири групи, переможці яких виходили до півфіналу – за крок до фіналу Боярський UG обіграв Push Team 6:3, а Житомир-Політехніка здолала Playmaker 14:3.

Житомирська команда на домашньому етапі у червні стала третьою, а у Вінниці Іван Каверін, Руслан Белей, Владислав Тібєйкін і Дмитрій Пашинський здобули перемогу, обігравши у фіналі Боярський UG з рахунком 9:7. Другими на етапі стали Микола Верещака, Тимофій Коваленко, Іван Когут-Буяновський та Ілля Бєлов. Владислав Тібєйкін визнаний MVP етапу у Вінниці.

В матчі за третє місце Push Team впевнено здолав Playmaker 14:6. Бронзовими призерами етапу стали Олександр Третяк, Данііл Єфімов, Нікіта Змієвський та Роман Потєєв, за Playmaker зіграли Іван Поліщук, Владислав Бахтєєв, Костянтин Гілевич та Микола Давиденко.

Зі всіма результатами ігрового дня у Вінниці можна ознайомитись за посиланням

Відзначимо, що дві кращих команди в категорії U16 та три призери у віковій категорії U-18 кожного з етапів отримують кваліфікацію на фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3, який пройде у серпні у Києві.

Завтра, 21 липня, у Вінниці пройдуть матчі другого туру Кубку України серед дорослих команд. На змагання заявились 17 команд, зі складами яких можна ознайомитись тут

Переможне влучання Сушкіна — в топ-10 моментів чемпіонату світу 3х3 Переможне влучання Сушкіна — в топ-10 моментів чемпіонату світу 3х3
Гравець збірної України посів третє місце в хіт-параді
Фінальний етап Кубку України 3х3: символічні збірні Фінальний етап Кубку України 3х3: символічні збірні
На столичній Контрактовій площі відбулись останні в літньому сезоні змагання з баскетболу 3х3
Відео вирішального матчу фінального етапу Кубку України 3х3 Відео вирішального матчу фінального етапу Кубку України 3х3
Доля переможця фінального етапу вирішилась лише в овертаймі
Ярослав Ковальов: Хлопці реально заслуговували на медалі чемпіонату світу Ярослав Ковальов: Хлопці реально заслуговували на медалі чемпіонату світу
Тренер чоловічої збірної U-18 з баскетболу 3х3 Ярослав Ковальов прокоментував виступ своїх підопічних на світовій першості.
Владислав Лукінський: Обіцяв влучити дальній кидок — і я це зробив Владислав Лукінський: Обіцяв влучити дальній кидок — і я це зробив
MVP Кубку України з баскетболу 3х3 розповів за фінальний тур та літні змагання
На столичній Контрактовій площі пройшов фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3: велика фотогалерея На столичній Контрактовій площі пройшов фінальний етап Кубку України з баскетболу 3х3: велика фотогалерея
Визначено чемпіонів серед дорослих та переможці чемпіонату України в вікових категоріях U-18 та U-16
Ольга Алексейчик: Дуже пишаюсь дівчатками збірної U-18, вони моя друга сім'я Ольга Алексейчик: Дуже пишаюсь дівчатками збірної U-18, вони моя друга сім'я
Головний тренер жіночої збірної U-18 з баскетболу 3х3 – про підсумок чемпіонату світу
Чемпіонат світу 3х3 U-18: статистичні показники українських збірників Чемпіонат світу 3х3 U-18: статистичні показники українських збірників
Обидві українські збірні увійшли у топ-5 і показали кращі результати в історії.
ФБУ провела перший офіційний турнір 3х3 на візках ФБУ провела перший офіційний турнір 3х3 на візках
На кортах Контрактової площі Києва відбувся великий баскетбольний івент
Picture Together став володарем Кубку України 3х3 Picture Together став володарем Кубку України 3х3
Столична команда виграла фінал головного турніру сезону в овертаймі
Одеса мама виграла чемпіонат України 3х3 U-18, а IgotchU переміг у категорії U-16 Одеса мама виграла чемпіонат України 3х3 U-18, а IgotchU переміг у категорії U-16
У Києві визначилися чемпіони та призери України з баскетболу серед молодших команд
Кубок України 3х3 і ЧУ U-16 та U-18: фотогалерея групових етапів Кубок України 3х3 і ЧУ U-16 та U-18: фотогалерея групових етапів
Яскраві фотографії фінальних турів Кубку України з баскетболу 3х3 і чемпіонатів U-16 та U-18
Фінальний етап Кубку України 3х3 та чемпіонату України U-16 і U-18: відеотрансляція матчів
Відео 31.08.2024
Дивіться матчі фінального етапу літніх змагань з баскетболу 3х3
Збірна України U-18 – четверта на чемпіонаті світу 3х3 Збірна України U-18 – четверта на чемпіонаті світу 3х3
Франція взяла реванш у українців за поразку на груповому етапі.
Чоловіча збірна України U-18 зіграє за бронзу чемпіонату світу 3х3 Чоловіча збірна України U-18 зіграє за бронзу чемпіонату світу 3х3
Українці створили камбек, мали шанс на перемогу, але програли Іспанії
Чоловіча збірна України 3х3 на чемпіонаті світу U-18: відеотрансляція півфіналу
Відео 30.08.2024
Дивіться стартові матчі плей-оф збірних України U-18
Чемпіонат світу 3х3: жіноча збірна України програла Китаю в чвертьфіналі Чемпіонат світу 3х3: жіноча збірна України програла Китаю в чвертьфіналі
Наша команда не змогла вийти в півфінал світової першості
Втретє дві українські юніорські збірні 3х3 - у чвертьфіналі чемпіонату світу 3х3 одночасно Втретє дві українські юніорські збірні 3х3 - у чвертьфіналі чемпіонату світу 3х3 одночасно