Україна не залишила шансів Нідерландам у матчі відбору на ЄвроБаскет-2019

Євробаскет-2019. Кваліфікація

Київ, Палац спорту

Україна - Нідерланди 84:49 (17:7, 22:16, 24:16, 21:10)

Україна: Ягупова 39 + 10 підбирань + 5 перехоплень + 4 передачі + 1 блок-шот - 5 втрат, Удоденко 15 + 5 передач + 4 підбирання, Білоцерківська 8 + 5 передач + 4 підбирання, Радулович 5 + 4 підбирання, Ольховик 3 - старт, Бережинська 5 + 5 підбирань - 4 втрати, Науменко 5, Краєвська 2, Самбурська 2, Горобець 0

Статистика матчу

Хід гри

Збірна України заволоділа перевагою вже у дебюті гри. Наші дівчата добре провели стартовий відрізок у захисті та заволоділи перевагою на щитах, а результативна гра Ягуопової та Удоденко, які набрали по 7 очок за першу чверть, допомогла господаркам отримати 10 очок переваги.

У другій чверті підопічні Бошковича втратили концентрацію на своєму щиті, дозволивши суперницям зібрати серію відскоків у чужій фарбі. Однак своєчасний тайм-аут привів до тями українок, а фірмовий індивідуальний перформанс від Ягупової допоміг нашим баскетболісткам збільшити перевагу до 16 балів. У Нідерландів ще у першій половині 3 фоли до пасиву записала Брьорінг та Баттер, а 15 командних втрат за половину стали ключовим чинником, який призвів до солідного очкового дефіциту гостей.

У третій чверті Україна продовжувала повністю контролювати хід гри, не дозволяючи суперницям зробити навіть натяк на камбек. Нідерландські баскетболістки не могли знайти протидію Ягуповій, яка вже перед стартом заключної чверті мала в активі 33 очки.

Інтриги у четвертій чверті, яку команди розпочинали за 23 балів переваги господарок, вже не не було. Українки виглядали набагато мобільнішими за суперниць, різноманітніше атакували та набагато краще рухали м'яч в атаці. При цьому підопічні Бошковича не дозволили собі втратити концентрацію у захисті, завдяки чому не тільки втримали перевагу, а й збільшили її.

В підсумку національна збірна України вдруге у відборі перемогла Нідерланди, вигравши домашній матч з рахунком 84:49.

Наступні матчі

Заключне ігрове вікно у відборі на чемпіонат Європи відбудеться у листопаді. 17 листопада наша національна команда зіграє на виїзді проти Болгарії, а 21 числа закриє відбірковий цикл на майданчику чемпіонок Європи - команди Іспанії.

Жіноча збірна України піднялась на дві позиції в рейтингу збірних ФІБА Жіноча збірна України піднялась на дві позиції в рейтингу збірних ФІБА
Останні офіційні матчі збірна України провела у листопаді 2023 року.
Кристина Філевич повторила рекорд результативності EWBL Кристина Філевич повторила рекорд результативності EWBL
Гравчиня збірної України набрала 41 очко в матчі у Варшаві.
Міріам Уро-Ніле змінила команду, перебравшись в Ізраїль Міріам Уро-Ніле змінила команду, перебравшись в Ізраїль
Гравчиня збірної України перебралась до чемпіонату Ізраїля
Аліна Ягупова дебютувала за Валенсію в Євролізі Аліна Ягупова дебютувала за Валенсію в Євролізі
Українська захисниця допомогла команді здобути перемогу в Румунії
Новорічна анкета: Дар'я Дубнюк Новорічна анкета: Дар'я Дубнюк
Привітання зі святами від гравчині національної збірної
Новорічна анкета: Віта Горобець Новорічна анкета: Віта Горобець
Тетяна Юркевічус змінила команду в Італії Тетяна Юркевічус змінила команду в Італії
Гравчиня жіночої збірної змінила одного аутсайдера Серії А на іншого
Новорічна анкета: Вікторія Балабан Новорічна анкета: Вікторія Балабан
Привітання зі святами від гравчині збірної України
Аліна Ягупова залишає Чукурову Аліна Ягупова залишає Чукурову
Зірка збірної України продовжить кар'єру в іншому клубі
Дар’я Дубнюк: Дуже прикро за поразку проти Португалії Дар’я Дубнюк: Дуже прикро за поразку проти Португалії
Розігруюча нашої національної команди — про другу гру кваліфікації
Україна програла Португалії у відборі на жіночий Євробаскет-2025: фотогалерея Україна програла Португалії у відборі на жіночий Євробаскет-2025: фотогалерея
Дивіться фотогалерею матчу Україна - Португалія у відборі на чемпіонат Європи
Україна поступилась Португалії у відборі на Євробаскет-2025 Україна поступилась Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Жіноча збірна України без перемог провела два матчі першого вікна відбору
Україна — Португалія: відеотрансляція матчу відбору на Євробаскет-2025
Відео 12.11.2023
Дивіться матч жіночої національної збірної у кваліфікації на чемпіонат Європи-2025
Матч Україна – Португалія у Ризі буде благодійним Матч Україна – Португалія у Ризі буде благодійним
Придбати благодійний квиток можуть абсолютно усі охочі
Вікторія Балабан: З Португалією маємо налаштовуватися тільки на перемогу Вікторія Балабан: З Португалією маємо налаштовуватися тільки на перемогу