Україна U-20 перемогла Латвію у Вільнюсі

Молодіжна збірна України віком до 20 років виграла контрольний поєдинок у рамках турніру в Литві. Команда Вадима Пудзирея у сьогодняшньому матчі, який відбувся у Вільнюсі, досить впевнено перемогла латвійських одноліток з рахунком 71:54. Після не надто результативної першої чверті наші хлопці зуміли зробити ривок у другій десятихвилинці, а після великої перерви контролювали хід гри і довели матч до перемоги.

Кращими у складі нашої команжи стали Ілля Тиртишник, у якого 16 очок, та Андрій Войналович, який, вийшовши з лави, до 14 балів додав 6 підбирань та 4 передачі. Також відзначимо Іллю Дубоненко, у якого 11 очок та 6 підбирань.

Нагадаємо, що у першому матчі у Литві збірна України U-20 поступилась місцевій молодіжці. Завтра, 19 червня, наша «молодіжка» повертається до України, де продовжить підготовку до чемпіонату Європи.

Контрольний матч. Вільнюс, Литва

Україна U-20 - Латвія U-20 71:54 (11:13, 21:11, 17:12, 22:18)

Україна U-20: Тиртишник 16, Дубоненко 11 + 6 підбирань, Горобченко 9 + 3 підбирання - 5 втрат, П. Бондаренко 1 + 5 підбирань, Бондарчук 5 + 4 підбирання + 2 перехоплення - старт, Войналович 14 + 6 підбирань + 4 передачі, Нємцу 4 + 8 підбирань + 2 перехоплення, Боднар 4 + 3 передачі + 3 підбирання, О. Бондаренко 4, Штанько 2, Ягодін 1 + 4 перехоплення + 3 підбирання

Cтатистика матчу:

Гравець збірної України продовжить кар’єру в США Гравець збірної України продовжить кар’єру в США
Форвард молодіжної збірної Михайло Ягодін виступатиме в NCAA
Михайло Горобченко: усе було б зовсім по-іншому, якби ми виграли хоча б у Франції Михайло Горобченко: усе було б зовсім по-іншому, якби ми виграли хоча б у Франції
Капітан "молодіжки" проаналізував виступ на чемпіонаті Європи U-20
Чемпіонат Європи U-20: відео топ-10 моментів
Відео 23.07.2018
Найкраще з матчів молодіжного чемпіонату Європи
Вадим Пудзирей: сказав гравцям, що вони вже не хлопчики Вадим Пудзирей: сказав гравцям, що вони вже не хлопчики
Головний тренер чоловічої збірної України U-20 підбив підсумки виступу команди на чемпіонаті Європи
Гравці збірної України - серед кращих на чемпіонаті Європи U-20 Гравці збірної України - серед кращих на чемпіонаті Європи U-20
Наша «молодіжка» зберігла місце у Дивізіоні А
Чемпіонат Європи U-20: усі призери та аутсайдери Чемпіонат Європи U-20: усі призери та аутсайдери
У Німеччині завершився чемпіонат Європи U-20 серед чоловічих команд
Збірна України U-20 поразкою завершила чемпіонат Європи Збірна України U-20 поразкою завершила чемпіонат Європи
Чоловіча молодіжна поступилася в заключному матчі Чорногорії
Україна – Чорногорія: анонс заключного матчу чемпіонату Європи Україна – Чорногорія: анонс заключного матчу чемпіонату Європи
Чоловіча молодіжна збірна України завершує виступи на чемпіонаті Європи
Чемпіонат Європи U-20: визначилися фіналісти - результати 21 липня Чемпіонат Європи U-20: визначилися фіналісти - результати 21 липня
На молодіжному чемпіонаті Європи відбулися матчі півфіналу та класифікації
Збірна України U-20 програла в передостанній день чемпіонату Європи Збірна України U-20 програла в передостанній день чемпіонату Європи
Наші хлопці втратили можливість фінішувати в топ-10
Україна – Велика Британія: анонс матчу чемпіонату Європи Україна – Велика Британія: анонс матчу чемпіонату Європи
Чоловіча молодіжна збірна України U-20 зіграє передостанній матч на чемпіонаті Європи
Як збірна України перемагала Ісландію на чемпіонаті Європи: фотогалерея Як збірна України перемагала Ісландію на чемпіонаті Європи: фотогалерея
Чоловіча молодіжна збірна України зберегла місце в дивізіоні А чемпіонату Європи
Чемпіонат Європи U-20: визначилися півфіналісти Чемпіонат Європи U-20: визначилися півфіналісти
Збірна України забезпечила збереження місця в дивізіоні А
Збірна України U-20 зберегла місце в дивізіоні А чемпіонату Європи Збірна України U-20 зберегла місце в дивізіоні А чемпіонату Європи
Наші хлопці перемогли команду Ісландії в першому матчі класифікації
Чемпіонат Європи U-20: результати матчів 19 липня Чемпіонат Європи U-20: результати матчів 19 липня
На молодіжному чемпіонаті Європи пройшли матчі 1/4 фіналу та класифікації за 9-16 місця
Україна U-20 - Ісландія U-20: анонс матчу чемпіонату Європи Україна U-20 - Ісландія U-20: анонс матчу чемпіонату Європи
Команда Вадима Пудзирея починає боротьбу за збереження місця в еліті
Чемпіонат Європи U-20: визначилися всі чвертьфіналісти - Україна бореться за виживання Чемпіонат Європи U-20: визначилися всі чвертьфіналісти - Україна бореться за виживання
Збірна України боротиметься за збереження місця в дивізіоні А
Топ-16 чемпіонату Європи U-20: результати першого раунду плей-оф Топ-16 чемпіонату Європи U-20: результати першого раунду плей-оф