Українці Михайлюк та Лень зіграли за свої клуби в НБА

Захисник збірної України Святослав Михайлюк отримав 7 хвилин ігрового часу в домашньому матчі регулярного чемпіонату НБА, в якому його Нікс вдома поступились Далласу (100:121).

Читайте: Українці за кордоном: Войналович допоміг Тарту здобути перемогу, Зотов набрав 6 очок

Михайлюк за 7 хвилин на майданчику набрав 3 очка (1/2 триочкових) та зробив 1 підбирання.

Український центровий Сакраменто Олексій Лень відіграв 4 хвилини у виїзній грі проти “Кліпперс”. Команда нашого бігмена перемогла з рахунком 123:96, а Лень за 4 хвилини набрав 2 очка (1/2 двоочкових).

Нікс наразі посідають 11 місце в таблиці на Сході з 10 перемогами та 13 поразками, а Сакраменто йде на 5 позиції західної конференції з 12 перемогами та 9 поразками.

Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон
Огляд виступів українських баскетболістів за 27 березня
Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 березня
Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл
До вашої уваги огляд матчів українських баскетболістів за 24 березня
Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії
Українка здобула перший трофей в іспанському клубі
Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 березня
Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан
Огляд виступів українських баскетболісток за 20 березня
Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit
Дар'я Бірюк та Катерина Коваль зіграють за збірну світу
Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА