Українці за кордоном: 9 очок Санона у Литві, Корнієнку не вистачило одного очка до дабл-даблу

У середу, 18 травня, у Європі зіграли двоє українців.

У Литві Шяуляй Іссуфа Санона поступився на виїзді Рітасу в третьому матчі півфінальної серії плейоф 79:94 і тепер програє в серії до трьох перемог 1:2.

Іссуф Санон провів на майданчику 22 хвилини, набрав 9 очок (2/5 двохочкових, 1/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 3 підбирання, 3 передачі при 2 втратах та 4 фолах.

А у Болгарії Спартак нашого Максима Корнієнко вже програв Рілскі 0:3 в півфінальній серії, поступившись вдома 76:77 у третьому матчі.

Максим Корнієнко провів на майданчику 31 хвилину, набрав 9 очок (3/9 двохочкових, 1/5 триочкових), зібрав 11 підбирань, зробив 3 перехоплення та 1 блок-шот при 1 фолі.

Віталій Степановський підписав новий контракт у Румунії Віталій Степановський підписав новий контракт у Румунії
Український тренер продовжить роботу з клубом Крайова
В'ячеслав Петров з Антібом поступився у фіналі другого дивізіону Франції В'ячеслав Петров з Антібом поступився у фіналі другого дивізіону Франції
Команда українця не зуміла піднятись до елітного дивізіону Франції
Капітан збірної України завершив сезон у Бундеслізі Капітан збірної України завершив сезон у Бундеслізі
Бонн Олександра Липового програв вирішальний 5-й матч півфіналу
Олександр Липовий через травму не зумів дограти зустріч проти Баварії Олександр Липовий через травму не зумів дограти зустріч проти Баварії
Захисник збірної зазнав пошкодження у грі в Німеччині
Бонн Олександра Липового зрівняв рахунок у півфінальній серії з Баварією Бонн Олександра Липового зрівняв рахунок у півфінальній серії з Баварією
Клуб українця близький до виходу у фінал чемпіонату Німеччини.
Хайлайти сезону від Олександра Мішули: відео
Відео 06.06.2022
Наші збірники дограють у закордонних першостях
Спартак Плевень Максима Корнієнко виграв другий матч бронзової серії у Болгарії Спартак Плевень Максима Корнієнко виграв другий матч бронзової серії у Болгарії
Український форвард веде боротьбу за бронзу чемпіонату Болгарії.
Шяуляй Іссуфа Санона програв бронзову серію чемпіонату Литви Шяуляй Іссуфа Санона програв бронзову серію чемпіонату Литви
Українець залишився без нагород у Литві цього сезону
Олександр Мішула: У нас сильна збірна, будемо боротися та налаштовуватися на максимальний результат Олександр Мішула: У нас сильна збірна, будемо боротися та налаштовуватися на максимальний результат
Захисник збірної України про виступи в Чехії та повернення до національної команди.
Артем Пустовий став другим за результативністю в команді в першому матчі плейоф проти Барселони Артем Пустовий став другим за результативністю в команді в першому матчі плейоф проти Барселони
Гран-Канарія поступилась в Барселоні на старті чвертьфінальної серії плейоф чемпіонату Іспанії
Володимир Герун: Лікар сказав, що як закінчиться сезон, потрібен буде повний спокій Володимир Герун: Лікар сказав, що як закінчиться сезон, потрібен буде повний спокій
Центровий збірної України - про минулий сезон у Туреччині та травму, яка завадить зіграти у найближчих матчах за національну команду.
Олександр Ковляр став віце-чемпіоном Естонії Олександр Ковляр став віце-чемпіоном Естонії