Українці за кордоном: Близнюк допоміг Шоле обіграти Леваллуа, Ковляр наблизився до чемпіонства в Естонії

У плей-оф чемпіонату Франції Шоле зрівняв рахунок з Булонь-Леваллуа в чвертьфінальній серії 1:1 завдяки домашній перемозі 83:80.

Богдан Близнюк провів на майданчику 17 хвилин, за які набрав 8 очок (2/4 двоочкові, 1/1 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 4 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 2 фолах та 2 втратах.

В фінальній серії чемпіонату Естонії Калев виграв на виїзді у Тарту Улікооль 90:73 і повів 2:0 у серії до трьох перемог.

Українці за кордоном: Мішула – віце-чемпіон Кіпру, Бобров і Петров зіграли другі матчі плей-оф у Франції

У переможців Олександр Ковляр за 23 хвилини набрав 15 очок (3/3 двоочкові, 2/4 триочкові, 3/3 штрафні), зробив 2 підбирання, 7 передач при 1 фолі та 1 втраті.

За Тарту 22 хвилини зіграв Андрій Войналович, який набрав 13 очок (1/3 двоочкові, 3/4 триочкові, 2/4 штрафні), зібрав 5 підбирань, зробив 1 перехоплення та 1 блок-шот при 2 фолах.

Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин
Огляд виступів українських баскетболістів за 11 квітня
Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 10 квітня
Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament