Українці за кордоном: Бєліков набрав 18 очок в Словаччині, Санон вдало провів фінал ЛЕБЛ

Центровий збірної України Володимир Герун допоміг Сендаю виграти у Хоккайдо в матчі чемпіонату Японії – 83:74. Герун за 34 хвилини на майданчику набрав 4 очка (1/5 двоочкові, 2/4 штрафні), зібрав 11 підбирань, зробив 2 передачі, 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті.

Українці за кордоном: Лень завершив сезон в НБА, у Бринюка 14 очок в Болгарії

Прометей другий сезон поспіль виграв Латвійсько-естонську лігу, здолавши у фінальному матчі Калев/Крамо 91:83. Найкращим з українців у фінальному матчі був Іссуф Санон, який за 27 хвилин набрав 13 очок (1/1 двоочкові, 3/9 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 5 підбирань, 6 передач, 1 перехоплення, 2 блок-шоти при 3 фолах.

В'ячеслав Бобров за 27 хвилин набрав 5 очок (2/6 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 1 передачу, 1 перехоплення, 3 блок-шоти при 2 фолах та 1 втраті. Денис Лукашов провів на майданчику 8 хвилин, набрав 3 очка (0/1 двоочкові, 1/1 триочкові), зробив 1 підбирання, 1 передачу при 1 фолі. Ілля Сидоров за 9 хвилин набрав 2 очка (1/2 двоочкові), віддав 2 передачі при 2 фолах. Іван Ткаченко за 8 хвилин записав до активу 1 очко (1/2 штрафні) та 1 підбирання.

Прєвідза вийшла вперед 2:1 в чвертьфінальній серії з Інтером Братислава в чемпіонаті Словаччини. Домашній матч Прєвідза виграла 79:69. Олександр Бєліков набрав 18 очок (4/5 двоочкові, 2/2 триочкові, 4/6 штрафні), зробив 4 підбирання, 1 передачу при 1 фолі та 1 втраті.

Український захисник Максим Шульга продовжить кар’єру в одній з топових команд NCAA Український захисник Максим Шульга продовжить кар’єру в одній з топових команд NCAA
Баскетболіст в наступному сезоні гратиме за Вілланову Вайлдкетс
Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії
Огляд виступів українських баскетболістів за 29 квітня
Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 квітня
Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань