Українці за кордоном: Бобров та Петров стартували в плей-оф у Франції

У п’ятницю, 19 травня, українські легіонери провели матчі за свої клуби в нижчих дивізіонах Європи.

В'ячеслав Петров з Антібом з поразки стартував в плей-оф другого дивізіону чемпіонату Франції, програвши на виїзді Булазаку 69:80. Петров за майже 21 хвилину набрав 6 очок (2/5 двоочкові, 0/4 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 3 підбирання, 1 передачу та 1 перехоплення при 3 фолах та 1 втраті.

Програв перший матч 1/4 фіналу плей-оф другого дивізіону чемпіонату Франції Орлеан В'ячеслава Боброва – він поступився на виїзді Ліллю 77:85. Гравець збірної України провів на майданчику 16 хвилин, набравши за цей час 4 очки (1/2 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 3 підбирання, 2 передачі при 4 фолах.

Ковляр зіграв проти Войналовича в фіналі чемпіонату Естонії

Андрій Грицак в підсумку не зумів допомогти Альбасете врятуватись від вильоту в третій дивізіон чемпіонату Іспанії. Українець перейшов до клубу в березні, коли той знаходився на 16-му місці з 18 команд, маючи баланс перемог 5-20. Альбасете фінішував останнім з балансом 7-27, вилетівши в третій дивізіон.

В останньому матчі регулярного чемпіонату Альбасете програв вдома Альбансі 78:97. Грицак провів на майданчику 12 хвилин, за які набрав 5 очок (1/1 двоочкові, 1/1 триочкові), зробив 3 підбирання, 1 передачу при 1 фолі.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин