Українці за кордоном: Брно Мішули зрівняв рахунок у бронзовій серії у Чехії

У суботу, 21 травня, у Європі зіграло два українця.

У Чехії в бронзовій серії Брно захисника Олександра Мішули в овертаймі на виїзді здолав Усті-Над-Лабем 82:77, зрівнявши рахунок у серії 1:1.

Олександр Мішула провів на майданчику 25 хвилин, набрав 14 очок (1/3 двохочкових, 2/5 триочкових, 6/7 штрафних), зробив 2 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення при 4 втратах та 2 фолах.

У другому дивізіоні Іспанії в останньому матчі регулярного чемпіонату Мелілья переграла вдома Лллейду 74:60. Мелілья ще раніше забезпечила собі збереження місця в дивізіоні.

Сергій Павлов в останньому матчі за Мелілью провів на майданчику 22 хвилини, набрав 11 очок (3/8 двохочкових, 1/2 триочкових, 2/2 штрафних), зібрав 7 підбирань, зробив 1 передачу, 1 перехоплення, 1 блок-шот при 2 втратах та 1 фолі.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна