Українці за кордоном: Герун набрав 6 очок проти команди Євроліги

Володимир Герун з Бетісом були близькі до перемоги над командою Євроліги Басконією, та все ж програли в овертаймі 103:107. Український центровий провів на майданчику 18 хвилин, за які набрав 6 очок (2/3 двоочкові, 2/2 штрафні), зробив 5 підбирань, 2 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах.

Олександр Кобзистий допоміг Мезі обіграти Студентскі Центар 101:74 в Лізі АВА. Українець за 1:25 хвилин очок не набрав, виконавши одну невдалу двоочкову спробу, зібрав 1 підбирання та віддав 1 передачу.

Дмитро Скапінцев на цей раз не зіграв у G-лізі в матчі Вінчестера проти Мен Селтікс, в якому його команда поступилась 114:121.

Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин
Огляд виступів українських баскетболістів за 11 квітня
Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 10 квітня
Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament