Українці за кордоном: Герун набрав 9 очок в Японії, Бєліков зіграв 22 у Словаччині

В чемпіонаті Японії Сендай поступився Уцономії Брекс 75:81. Володимир Герун в цій грі провів на майданчику 29 хвилин, набрав 9 очок (2/5 двоочкові, 5/9 штрафні), зробив 4 підбирання, 2 передачі при 1 фолі та 1 втраті.

Українці за кордоном: Лень допоміг Сакраменто виграти в плей-ін НБА, Петров – в півфіналі Адріатичної ліги 2

В чемпіонаті Словаччини в чвертьфінальній серії Прєвідза програла на виїзді Інтеру Братислава 66:92, дозволивши зрівняти рахунок в серії до трьох перемог 1:1. Олександр Бєліков зіграв 22 хвилини, набрав 2 очка (1/3 двоочкові), зробив 1 підбирання, 1 передачу, 1 блок-шот при 2 фолах.

Наступний матч серії відбудеться 20 квітня.

Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії
Огляд виступів українських баскетболістів за 29 квітня
Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 квітня
Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань