Українці за кордоном: Герун провів сильний матч за Бетіс, Сидоров повернувся після травми

Українські баскетболісти провели насичені вихідні, зігравши за свої клуби матчі внутрішніх чемпіонатів.

В Іспанії Мурсія Артема Пустового дала бій команді Євроліги Басконії, хоча і поступилась 80:87. Артем відіграв 16 хвилин, набрав 2 очки (1/6 двоочкові, 0/1 триочкові, 0/2 штрафні), зібрав 6 підбирань при 1 втраті та 1 фолі.

Володимир Герун з Бетісом в овертаймі поступився Сарагосі 82:89. Герун відіграв 34 хвилини, набрав 16 очок (4/8 двоочкові, 8/8 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 5 передач, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 4 фолах. РЕ +21.

Аліна Ягупова – в топ-5 кращих гравчинь тижня в Євролізі

Сергій Павлов дебютував за Шльонськ в чемпіонаті Польщі. Проти Анвіля він відіграв 13 хвилин, набрав 2 очки (1/1 двоочкові), зібрав 3 підбирання, зробив 1 перехоплення при 3 фолах. Команда українця поступилась 82:91.

В латвійсько-естонській лізі суттєвий вклад в перемогу Прометея над Пярну 94:59 зробили українці. Іссуф Санон за 22 хвилини набрав 13 очок (3/4 двоочковові, 2/5 триочкові, 1/1 штрафні), зробив 1 підбирання, 2 передачі при 2 втратах та 1 фолі. Олександр Липовий за 26 хвилин набрав 11 очок (1/1 двоочкові, 3/5 триочкові, 0/2 штрафні), зробив 4 підбирання, 3 передачі. У Дениса Лукашова за 19 хвилин 10 очок та 4 передачі. Тішить повернення Іллі Сидорова на майданчик після тривалої відсутності через травму. Він провів у грі майже 15 хвилин, набрав 9 очок (0/2 двоочкові, 3/4 триочкові), зробив 3 підбирання та 4 передачі. В'ячеслав Петров за 15 хвилин очок не набирав (0/1 двоочкові, 0/6 триочкові), зробив 3 підбирання та 2 передачі.

Андрій Войналович допоміг Тарту обіграти Латвіяс Університет 81:59. Українець відіграв 22 хвилини, набрав 9 очок (4/8 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 3 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення, поставив 2 блок-шоти при 1 втраті та 3 фолах.

ТалТех обіграв Валмієру 87:60. За переможців 24 хвилини відіграв Анатолій Шундель, який набрав 12 очок (3/6 двоочкові, 2/2 триочкові), зробив 3 підбирання, 3 передачі при 3 фолах та 1 втраті. За Валмієру майже 3 хвилини зіграв Іван Токовенко, який результативними діями не відмітився.

Рапла виграла у Віймсі 103:84. Антон Давидюк відіграв 5 хвилин, набрав 2 очки (1/1 двоочкові), зібрав 1 підбирання при 1 фолі.

На Кіпрі Керавнос впевнено обіграв АПОП 101:64. Олександр Мішула відіграв 18 хвилин, набрав 10 очок (3/4 триочкові, 1/1 штрафні), зібрав 1 підбирання, віддав 3 передачі, зробив 2 перехоплення при 2 втратах та 3 фолах. РЕ +21.

В чемпіонаті Чехії Острава обіграла Славію 68:64. Олександр Беліков відіграв 25 хвилини, набрав 12 очок (4/7 двоочкові, 1/2 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 1 підбирання, зробив 2 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 3 фолах.

В Румунії Тиргу-Жиу поступився Сібіу 59:79. Андрій Агафонов відіграв 11 хвилин, очок не набрав (0/4 двоочкові, 0/2 триочкові), зібрав 1 підбирання, віддав 2 передачі при 1 втраті та 2 фолах.

Меркуря-Чук програв Пітешті 61:89. Владислав Фролов відіграв 12 хвилин, очок не набрав (0/2 двоочкові), зібрав 2 підбирання, поставив 1 блок-шот при 5 фолах.

В Косово Раховечі програв Пріштіні 48:82. Ігор Чумаков за Раховечі відіграв 31 хвилину, набрав 3 очки (1/2 двоочкові, 0/4 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 8 підбирань, зробив 2 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 3 втратах та 1 фолі.

В G-лізі Вестчестер Нікс здобув перемогу над Гранд-Репідс Голд 103:94. Дмитро Скапінцев відіграв 21 хвилину, набравши 10 очок (2/4 двоочкові, 1/2 триочкові, 3/3 штрафні), зібрав 9 підбирань, зробив 1 перехоплення та 1 блок-шот при 3 фолах та 3 втратах.

Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин
Огляд виступів українських баскетболістів за 11 квітня
Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 10 квітня
Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament