Українці за кордоном: Герун завершив сезон в Японії, Шевченко зіграє у півфіналі плей-оф в Естонії

Центровий збірної України Володимир Герун завершив свої виступи у чемпіонаті Японії – Сендай в останньому матчі регулярного чемпіонату переграв Гумму 98:79 і завершив першість з 27 перемогами в 60 іграх. В Східній конференції команда стала шостою, при тому, що до плей-оф вийшли лише три кращі команди конференції.

У звітному матчі Герун провів на майданчику 30 хвилин, набрав 6 очок (2/4 двоочкові, 0/1 триочкові, 2/3 штрафні), зібрав 19 підбирань (повторив свій рекорд сезону), зробив 1 перехоплення при 2 фолах та 3 втратах.

Загалом Герун зіграв у всіх 60 матчах команди (57 в старті), граючи в середньому 29,5 хвилин. Набирав 11.9 очка та 12.0 підбирань. За підбираннями у українця другий показник в лізі в сезоні.

Українці за кордоном: Пустовий та Герун зупинились в кроці від дабл-даблів

В чемпіонаті Естонії Рапла на виїзді обіграла Тал/Тех 81:80 і вирвала перемогу в чвертьфінальній серії 3:2. Володимир Шевченко за 30 хвилин приніс Раплі 14 очок (2/3 двоочкові, 1/4 триочкові, 7/7 штрафні), зробив 2 підбирання, 1 перехоплення при 2 фолах.
Бродський: Наш маленький Свят став чемпіоном НБА, ми непогано попрацювали Бродський: Наш маленький Свят став чемпіоном НБА, ми непогано попрацювали
Президент ФБУ прокоментував чемпіонський титул НБА вихованця свого клубу
Святослав Михайлюк став з Бостоном чемпіоном НБА Святослав Михайлюк став з Бостоном чемпіоном НБА
Вихованець Черкських Мавп став другим українцем в історії, який підняв над собою головний кубок НБА
Владислав Семерич: Завдяки українським захисникам можемо грати, не маємо права засмутити вболівальників результатом на Євро Владислав Семерич: Завдяки українським захисникам можемо грати, не маємо права засмутити вболівальників результатом на Євро
Віце-чемпіон молодіжного турніру Франції Владислав Семерич, який готується зі збірною України U-20 до ЧЄ-2024, розповів про свій досвід виступів за команди країни різних вікових категорій, очікування від єврофоруму і власну клубну кар’єру.
Святослав Михайлюк зіграв 10 хвилин у четвертій грі фінальної серії НБА Святослав Михайлюк зіграв 10 хвилин у четвертій грі фінальної серії НБА
Українець реалізував одну зі своїх дальніх спроб і набрав 3 очка
Міріам Уро-Ніле визначилась з клубом на наступний сезон Міріам Уро-Ніле визначилась з клубом на наступний сезон
Гравчиня збірної України повернеться в Ньон
Бостон Святослава Михайлюка виграв третій матч фінальної серії НБА Бостон Святослава Михайлюка виграв третій матч фінальної серії НБА
Команда українського захисника в кроці від титулу чемпіону
Фортітудо 19-річного українця Віталія Кузнецова – віце-чемпіон італійської Серії А2 Фортітудо 19-річного українця Віталія Кузнецова – віце-чемпіон італійської Серії А2
Українець Віталій Кузнецов у складі Фортітудо (Болонья) завоював срібло Серії А2 (Італія), він був одним із наймолодших баскетболістів у лізі.
Бостон Святослава Михайлюка подвоїв свою перевагу в фінальній серії НБА Бостон Святослава Михайлюка подвоїв свою перевагу в фінальній серії НБА
Святослав Михайлюк в другому матчі фінальної серії на паркеті не з'являвся.
Артем Пустовий дебютував в чемпіонаті Індонезії з двох перемог Артем Пустовий дебютував в чемпіонаті Індонезії з двох перемог
Центровий збірної України зіграв перші матчі за новий клуб
Валенсія Баскет з Анастасією Ліщук завоювали срібло: результати команд українців на дівочому та юнацькому чемпіонатах Іспанії U-14 Валенсія Баскет з Анастасією Ліщук завоювали срібло: результати команд українців на дівочому та юнацькому чемпіонатах Іспанії U-14
12-річна українка Анастасія Ліщук із Валенсією Баскет стали другими на чемпіонаті Іспанії серед дівчат U-14, всі три іспанські юнацькі команди українців зупинились у 1/8 фіналу.
Артем Пустовий продовжить карʼєру в Індонезії Артем Пустовий продовжить карʼєру в Індонезії
Центровий збірної України визначився з новим клубом
Бостон зі Святославом Михайлюком виграли перший матч фінальної серії НБА Бостон зі Святославом Михайлюком виграли перший матч фінальної серії НБА
Українець вперше в кар’єрі зіграв у фіналі НБА і набрав очки
Андрій Войналович – бронзовий призер чемпіонату Польщі Андрій Войналович – бронзовий призер чемпіонату Польщі
Українець допоміг клубу завоювати медалі польської першості
Українець Петро Білоус увійшов до символічної збірної чемпіонату Румунії U-16 Українець Петро Білоус увійшов до символічної збірної чемпіонату Румунії U-16
Його команда ЧСУ Анду Сібіу стала віце-чемпіонкою турніру.
Олександр Мішула – переможець другого дивізіону Туреччини Олександр Мішула – переможець другого дивізіону Туреччини
Клуб українця здобув перемогу у плей-оф другого дивізіону Туреччини.
Тетяна Юркевічус визначилась з клубом на майбутній сезон Тетяна Юркевічус визначилась з клубом на майбутній сезон
Гравчиня національної збірної залишиться в Італії
Українці за кордоном: Шундель став віце-чемпіоном Естонії, Шевченко допоміг Раплі виграти бронзу Українці за кордоном: Шундель став віце-чемпіоном Естонії, Шевченко допоміг Раплі виграти бронзу
Українські легіонери допомогли своїм клубам виграти нагороди чемпіонату Естонії
Святослав Михайлюк вийшов у фінал НБА у складі Бостон Селтікс Святослав Михайлюк вийшов у фінал НБА у складі Бостон Селтікс
Наше легіонер став другим в історії українцем, який зіграє в фінальній серії ліги