Українці за кордоном: команда Ковляра творить сенсацію, труднощі клубу Зотова

У середу, 11 травня, у Європі зіграли два українські легіонери. У Естонії команда українського захисника Олександра Ковляра Тарту Уліколь продовжує творити сенсацію – вийшовши в плейоф з шостого місця в регулярці, вона спочатку вибила третю команду чемпіонату Війсмі 3:1, а тепер повела 2:0 у серії до трьох перемог проти другої команди регулярного чемпіонату ТТУ КК.

У другій грі півфінальної серії плейоф Тарту Уліколь виграла 77:62. Олександр Ковляр провів на майданчику 19 хвилин, очок не набрав (0/2 двохочкових, 0/1 триочкових), зробив 1 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення при 2 втратах та 5 фолах.

А ось у Латвії вже фінальна серія і там ВЕФ нашого Віталія Зотова поступився на виїзді Вентспілсу 88:93. Таким чином, в серії до чотирьох перемог рахунок зрівнявся 1:1. У плейоф це перша поразка команди українця, яка раніше цього сезону виграла Кубок Латвії та об'єднану латвійсько-естонську лігу.

Віталій Зотов провів на майданчику 21 хвилину, набрав 3 очки (1/2 двохочкових, 0/3 триочкових, 1/2 штрафних), зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 3 втратах та 4 фолах.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин