Українці за кордоном: Корнієнко набрав 22 очки, успіхи команд Пустового, Санона, Зотова та Ковляра

Великий "десант" українських легіонерів відіграв 8 травня у Іспанії. В елітному дивізіоні Гран-Канарія здобула важливу перемогу над третьою командою турнірної таблиці Валенсією 89:83 і закріпилась на 8 позиції в зоні плейоф за два тури до кінця регулярної першості.

Читайте: Ньон Міріам Уро-Ніле виграв перший матч фіналу в Швейцарії

Артем Пустовий провів на майданчику 14 хвилин, набрав 8 очок (3/7 двохочкових, 2/2 штрафних), зібрав 3 підбирання, зробив 1 передачу при 2 втратах та 4 фолах.

У другому дивізіоні Мелілья вдома здобула перемогу над Баскет Жироною 92:68, піднявшись з 15-ї одразу на дві позиції вгору, відірвавшись від зони вильоту.

Український форвард Сергій Павлов вийшов в стартовій п’ятірці Мелільї і провів на майданчику 23 хвилини. За цей час він набрав 12 очок (0/1 двохочкових, 2/5 триочкових, 8/9 штрафних), зібрав 9 підбирань та зробив 2 передачі при 2 фолах.

У третьому дивізіоні Клавіхо на виїзді програв Оренсе 71:74 і вилетів на стадії 1/4 фіналу плефоф по сумі двох матчів 139:144. Евгеній Сахнюк провів на майданчику 24 хвилини, набрав 7 очок (3/4 двохочкових, 0/1 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 2 підбирання, 3 передачі при 5 фолах.

Його одноклубник Артем Ковальов провів на паркеті 24 хвилини, набрав 10 очок (3/6 двохочкових, 0/2 триочкових, 4/5 штрафних), зібрав 5 підбирань, зробив 1 передачу при 2 фолах.

У Болгарії Спартак Плевень пробився до півфіналу плейоф після перемогу у третьому матчі еад Чорноморцем 87:69. Знову вдалий матч провів Максим Корнієнко, який провів на майданчику 27 хвилин, набрав 22 очки (7/10 двохочкових, 2/3 триочкових, 2/2 штрафних), зібрав 8 підбирань, зробив 1 передачу та 2 перехоплення.

Іссуф Санон допоміг Шяуляю виграти чвертьфінальну серії над Йонавою в чемпіонаті Литви. У четвертій грі серії Шяуляй вдома переміг 79:65 і виграв серію 3:1. Іссуф Санон провів на майданчику 21 хвилину, набрав 9 очок (2/4 двохочкових, 1/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 1 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 2 фолах та 3 втратах.

У Латвії вже стартувала фінальна серія, у першому матчі якої ВЕФ вдома переграв Вентспілс 94:80. Захисник Віталій Зотов за ВЕФ провів на паркеті 13 хвилин, набрав 3 очки (0/1 двохочкових, 1/1 триочкових), зробив 2 передачі, 2 підбирання та 1 перехоплення при 4 фолах та 1 втраті.

В Естонії Тарту Уліколь виграла перший матч півфінальної серії у ТТУ КК 75:67. Український захисник Олександр Ковляр провів на майданчику 30 хвилин, набрав 11 очок (1/1 двохочкових, 2/3 двохочкових, 3/4 штрафних), зробив 4 підбирання, віддав 7 передач при 1 втраті та 2 фолах.

Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин
Огляд виступів українських баскетболістів за 11 квітня
Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 10 квітня
Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament