Українці за кордоном: Ковляр і Войналович зустрілись між собою, Михайлюк зіграв в НБА

В Латвійсько-естонській лізі відбулось дербі команд двох гравців збірної України – Калев обіграв Тарту 75:71.

В складі переможців Олександр Ковляр відіграв 26 хвилин, набрав 4 очки (1/6 двоочкові, 0/7 триочкові, 2/4 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 2 асисти, зробив 2 перехоплення при 3 втратах та 2 фолах.

Андрій Войналович Тарту відіграв більш вдало – за 25 хвилин він набрав 17 очок (3/7 двоочкові, 3/5 триочкові, 2/4 штрафні), зібрав 1 підбирання, поставив 1 блок-шот при 3 втратах та 1 фолі.

Олександр Ковляр: До матчів збірної постараюся не просто бути в цій же формі, а й покращити її

В другому матчі дня турніру Тарвас поступився Венстпілсу 59:98. Володимир Шевченко відіграв 21 хвилину, набрав 8 очок (4/8 двоочкові, 0/1 триочкові), зібрав 4 підбирання при 1 втрататі та 1 фолі. Його одноклубник Віталій Шиманський відіграв 12 хвилин, набрав 2 очки (1/3 двоочкові, 0/2 триочкові), зібрав 2 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 2 втратах та 5 фолах.

В чемпіонаті Кіпру в матчі двох лідерів Керавнос Олександра Мішули в овертаймі здолав АПОЕЛ 95:94. Український захисник відіграв 17 хвилин, набрав 7 очок (2/5 двоочокві, 1/3 триочкові, 0/1 штрафні), зібрав 3 підбирання, віддав 2 передачі при 3 фолах.

В чемпіонаті Румунії Фошкані програв Ораді 75:102. Костянтин Анікієнко відіграв 15 хвилин, набрав 4 очки (1/1 двоочкові, 0/2 двоочкові, 2/2 штрафні), зібрав 4 підбирання при 2 фолах.

Святослав Михайлюк повернувся на паркет в НБА, зігравши за Нью-Йорк вперше з 2 січня.  В матчі з Атлантою Михайлюк з'явився на майданчик на останні 1:19 хвилин, коли гру догравали резервісти. За цей час українець нічим відзначитись не встиг.

Загалом це 13-й матч Михайлюка в НБА в цьому сезоні. В середньому він грає 3:04 хвилини, набираючи 1,6 очок, роблячи 0,5 підбирань та 0,1 передач.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна