Українці за кордоном: Ковляр зробив крок до фіналу Кубку Європи, Войналович набрав 21 очко

Середа, 29 березня, в європейському баскетболі ознаменувався черговими матчами в єврокубках.

В Єврокубку був зіграний останній тур групового етапу. Прометей обіграв Венецію 93:76 і виграв групу А. Найрезультативнішим з українців став Іван Ткаченко, який за 23 хвилини набрав 13 очок (2/2 двоочкових, 3/3 триочкових), зібрав 2 підбирання, зробив 1 перехоплення при 4 фолах та 1 втраті. Ілля Сидоров набрав 8 очок, зробив 1 передачу та 1 перехоплення при 1 фолі та 1 втраті, у Дениса Лукашова 4 очки, 3 підбирання та 5 передач при 1 фолі та 1 втраті, Олександр Липовий набрав 2 очки, зробив 2 підбирання та 2 перехоплення при 1 фолі, а Іссуф Санон за 12 хвилин відзначився 1 підбиранням, 1 перехопленнями при 2 втратах та 2 фолах.

В Кубку Європи ФІБА в першому півфіналі Калев вдома обіграв Шоле 80:73. Розігруючий Калева Олександр Ковляр відіграв 18 хвилин, набрав 5 очок (0/1 двоочкові, 1/5 триочкові, 2/4 штрафні), зібрав 4 підбирання, віддав 5 передач при 1 втраті та 2 фолах. Український форвард Шоле Богдан Близнюк не має права грати за клуб в Кубку Європи ФІБА.

Олексій Лень зіграв проти Портленда, а його Сакраменто вийшов у плейоф НБА

Андрій Войналович став найрезультативнішим гравцем матчу його Тарту проти Венспілса в плей-оф Латвійсько-естонської ліги. За 33 хвилини Войналович набрав 21 очко (7/13 двоочкові, 1/1 триочкові, 4/4 штрафні), зробив 4 підбирання, 2 передачі, 3 блок-шоти, 1 епрехоплення при 1 фроі та 3 втратах. Команда українця виграла 88:79 і зрівняла рахунок в серії 1:1. Учасник Фіналу чотирьох від цієї пари визначиться 1 квітня.

В чемпіонаті Литви П'єно Жвайгждес поступився Рытасу 73:118. Український форвард Артем Ковальов за 19 хвилин набрав 6 очок (1/3 двоочкові, 4/4 штрафні), зробив 2 підбирання, 1 передачу та 1 блок-шот при 2 втратах.

В чемпіонаті Болгарії відбувся черговий тур регулярного чемпіонату. Левскі програв Балкану 68:77. Сергій Павлов за 23 хвилини набрав 9 очок (4/8 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 6 підбирань, 2 передачі, 1 блок-шот при 1 фолі.

Чорне Море програло Академік Пловдів 85:92. Богдан Бринюк за 17 хвилин за Чорне Море зібрав 5 підбирань, зробив 1 передачу при 4 фолах. Очок не набрав (0/2 двоочкові).

Артем Пустовий оформив дабл-дабл у півфіналі плей-оф чемпіонату Індонезії Артем Пустовий оформив дабл-дабл у півфіналі плей-оф чемпіонату Індонезії
Команда українця виграла домашній матч серії проти Дева Юнайтед
В'ячеслав Бобров буде грати в одній команді з іншим гравцем збірної України В'ячеслав Бобров буде грати в одній команді з іншим гравцем збірної України
Форвард збірної України продовжить грати у Латвійсько-естонській лізі
Хорватський Загреб підсилив склад двома українськими баскетболістками Хорватський Загреб підсилив склад двома українськими баскетболістками
Минулого сезону за хорватську команду виступили інші дві українки
Ростислав Новицький продовжив контракт зі своїм клубом Ростислав Новицький продовжив контракт зі своїм клубом
Центровий збірної України залишиться ще на сезон у Валмієрі
Дмитро Скапінцев допоміг Нью-Йорку обіграти Атланту в Літній лізі НБА Дмитро Скапінцев допоміг Нью-Йорку обіграти Атланту в Літній лізі НБА
Український центровий провів ще один вдалий матч в США
Дмитро Скапінцев оформив дабл-дабл в матчі Літньої ліги НБА Дмитро Скапінцев оформив дабл-дабл в матчі Літньої ліги НБА
Український центровий став найрезультативнішим в команді
Дмитро Скапінцев допоміг Нью-Йорку здобути першу перемогу в Літній лізі НБА Дмитро Скапінцев допоміг Нью-Йорку здобути першу перемогу в Літній лізі НБА
Український центровий набрав 11 очок в переможному матчі команди
Юрій Михайлюк: В міру різних обставин Свят ще не до кінця розкритий гравець Юрій Михайлюк: В міру різних обставин Свят ще не до кінця розкритий гравець
Батько чемпіона НБА розповів про процес становлення свого сина.
Дмитро Скапінцев провів потужний матч у Літній лізі НБА Дмитро Скапінцев провів потужний матч у Літній лізі НБА
Український центровий запинився в кроці від дабл-даблу
Артем Пустовий зіграє у півфіналі плей-оф чемпіонату Індонезії Артем Пустовий зіграє у півфіналі плей-оф чемпіонату Індонезії
Команда українця продовжує боротьбу за чемпіонство
Олександр Кобзистий: Батько мріяв, щоб ми з молодшим братом разом зіграли за збірну України Олександр Кобзистий: Батько мріяв, щоб ми з молодшим братом разом зіграли за збірну України
Гравець національної збірної розповів про особливості власної кар’єри та дебютний збір із національною командою
Артем Пустовий набрав 23 очка в матчі плей-оф чемпіонату Індонезії Артем Пустовий набрав 23 очка в матчі плей-оф чемпіонату Індонезії
Команда українця не зуміла оформити вихід до півфінальної серії
Дмитро Скапінцев провів перший матч в Літній лізі НБА цього року Дмитро Скапінцев провів перший матч в Літній лізі НБА цього року
Український центровий зіграв вдалий матч за Нью-Йорк
Дмитро Скапінцев потрапив до заявки Нью-Йорк Нікс на Літню лігу НБА Дмитро Скапінцев потрапив до заявки Нью-Йорк Нікс на Літню лігу НБА
Український центровий вдруге поспіль зіграє у Літній лізі НБА
Артем Ковальов повертається з Японії у Європу Артем Ковальов повертається з Японії у Європу
Український форвард продовжить кар’єру в Естонії
Артем Пустовий проведе десятий сезон в Іспанії Артем Пустовий проведе десятий сезон в Іспанії
Український центровий домовився про контракт на наступний сезон
Пустовий допоміг своєму клубу обіграти лідера чемпіонату Індонезії Пустовий допоміг своєму клубу обіграти лідера чемпіонату Індонезії