Українці за кордоном: Лень допоміг розгромити Лейкерс

Центровий збірної України Олексій Лень разом з Сакраменто провели перший передсезонний матч НБА, розгромивши Лейкерс 105:75.

Лень вийшов на майданчик у другій половині гри, зігравши у третій на четвертій чвертях в сумі 9 хвилин і 25 секунд. За цей час на рахунку українця 7 очок (3/3 двохочкових, 1/2 штрафних), 3 підбирання та 1 передача.

Українці за кордоном: Бєліков допоміг своєму клубу виграти

Артем Ковальов в матчі чемпіонату Литви за Пено Жвайгждес проти Нептунаса відіграв 2 хвилин, зібрав 1 підбирання при 1 фолі. Команда українця виграла в овертаймі 92:91, здобувши другу перемогу в трьох іграх сезону.

Олександр Кобзистий провів першу гру нового сезону Адріатичної ліги. З Мегою вони поступились Белграду 76:90. На рахунку українця 4 очки (2/2 двохочкових, 0/1 триочкових) та 1 підбирання при 4 втратах за 13 хвилин на майданчику.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна