Всі категорії новин
Українці за кордоном: Лень набрав 4 очки в матчі НБА, Близнюк зробив тріпл-дабл у грі Кубку Європи ФІБА

Українці за кордоном: Лень набрав 4 очки в матчі НБА, Близнюк зробив тріпл-дабл у грі Кубку Європи ФІБА

Велика кількість гравців збірної України чи кандидатів до неї 30 листопада провела матчі за свої клуби.

В Кубку Європи ФІБА Будівельник переграв Гронінген 86:81 і вийшов до наступного раунду змагань. Найкращим гравцем матчу став Богдан Близнюк, який за 34 хвилини на майданчику оформив тріпл-дабл з 13 очок, 10 підбирань та 11 передач, до яких додав ще 2 перехоплення.

Будівельник пробився до наступного раунду Кубку Європи ФІБА

В'ячеслав Бобров набрав 8 очок та зробив 7 підбирань, 4 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот за 29 хвилин у грі, Павло Крутоус набрав 9 очок за 22 хвилини, Дмитро Тихонов до 3 очок додав 1 підбирання, а Андрій Грицак відзначився 3 підбираннями за 3 хвилини.

В Єврокубку Прометей відігрався з -18, але все одно програв Ульму 105:106. Найкращим з українців став Іссуф Санон з 17 очками, 3 підбираннями та 4 передачами за 24 хвилини. Повернувся після травми Ілля Сидоров, який за 8 хвилин відзначився 3 очками, 1 підбиранням та 2 передачами. У Івана Ткаченко за 19 хвилин в матчі 3 очки, 2 підбирання та 1 передача, Олександр Липовий за 8 хвилин зробив 1 підбирання, а Денис Лукашов за 2 хвилини відзначився 1 передачею.

В інших єврокубкових матчах Крайова Віталія Степановського обіграла Норччепінг 90:79 і з першого місця в своїй групі вийшла до наступного раунду Кубку Європи ФІБА. Виграв свою групу і Калев, який в останньому турі обіграв Бріндізі, що дозволило Будівельнику стати другим в групі. В матчі з Бріндізі 17 хвилин на майданчику провів Олександр Ковляр, який відзначився 3 очками, 2 підбираннями та 2 передачами.

В Північно-європейській баскетбольній лізі відбулось українське дербі – Тарту Андрія Войналовича  переграв Брно Олександра Мішули 77:75.

Героєм зустрічі став якраз Андрій Войналович, який забив переможний мяч за вісім секунд до кінця. Форвард Тарту реалізував усі 10 двоочкових спроб, включаючи 5 із 5 у четвертій чверті. Всього на його рахунку 25 очок, 5 підбирань та 2 блок-шоти. Олександр Мішула за Брно пі відзначився 10 очками та 5 підбираннями, в тому числі реалізувавши 5 з 5 штрафних.

В Латвійсько-естонській лізі ВЕФ Рига розгромив Раквере 104:47. Захисник Риги Віталій Зотов за 22 хвилини набрав 7 очок, зробив 2 підбирання та віддав 4 передачі. У Раквере Віталій Шиманський за 17 хвилин відзначився 4 очками, 7 підбираннями та 1 передачею.

В НБА цієї ночі з'явився на майданчику в матчі Сакраменто проти Індіани центровий збірної України Олексій Лень. Він відіграв в кінцівці матчу майже 5 хвилин, за які встиг відзначитись 4 очками (2/3 двоочкових), зібрав 5 підбирань та віддав 1 передачу. Сакраменто виграв 137:114, закріпившись в зоні плейоф.

Новини по темі
Денис Лукашов повернувся на майданчик після травми Денис Лукашов повернувся на майданчик після травми
Захисник збірної України зіграв вперше за 8 місяців
Дві команди українок вийшли до плей-оф жіночого Єврокубку Дві команди українок вийшли до плей-оф жіночого Єврокубку
Міріам Уро-Ніле та Євгенія Путра продожують боротьбу за трофей
Українці за кордоном: Михайлюк зіграв проти Чикаго, у Шунделя 16 очок в ENBL Українці за кордоном: Михайлюк зіграв проти Чикаго, у Шунделя 16 очок в ENBL
Огляд результатів українських баскетболістів за 28 листопада
Українці за кордоном: у Шульги 19 очок в NCAA Українці за кордоном: у Шульги 19 очок в NCAA
Огляд результатів українських баскетболістів за 26 листопада
Святослав Михайлюк зіграв 9 хвилин проти Шарлотт в НБА Святослав Михайлюк зіграв 9 хвилин проти Шарлотт в НБА
Українець за час на майданчику виконав дві дальні спроби
Українки за кордоном: Ягупова стала MVP матчу, Яцковець набрала 28 очок в матчі Українки за кордоном: Ягупова стала MVP матчу, Яцковець набрала 28 очок в матчі
Огляд виступів українських баскетболісток за вихідні 18-19 листопада