Українці за кордоном: Лень набрав 4 очки в матчі НБА, Близнюк зробив тріпл-дабл у грі Кубку Європи ФІБА

Велика кількість гравців збірної України чи кандидатів до неї 30 листопада провела матчі за свої клуби.

В Кубку Європи ФІБА Будівельник переграв Гронінген 86:81 і вийшов до наступного раунду змагань. Найкращим гравцем матчу став Богдан Близнюк, який за 34 хвилини на майданчику оформив тріпл-дабл з 13 очок, 10 підбирань та 11 передач, до яких додав ще 2 перехоплення.

Будівельник пробився до наступного раунду Кубку Європи ФІБА

В'ячеслав Бобров набрав 8 очок та зробив 7 підбирань, 4 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот за 29 хвилин у грі, Павло Крутоус набрав 9 очок за 22 хвилини, Дмитро Тихонов до 3 очок додав 1 підбирання, а Андрій Грицак відзначився 3 підбираннями за 3 хвилини.

В Єврокубку Прометей відігрався з -18, але все одно програв Ульму 105:106. Найкращим з українців став Іссуф Санон з 17 очками, 3 підбираннями та 4 передачами за 24 хвилини. Повернувся після травми Ілля Сидоров, який за 8 хвилин відзначився 3 очками, 1 підбиранням та 2 передачами. У Івана Ткаченко за 19 хвилин в матчі 3 очки, 2 підбирання та 1 передача, Олександр Липовий за 8 хвилин зробив 1 підбирання, а Денис Лукашов за 2 хвилини відзначився 1 передачею.

В інших єврокубкових матчах Крайова Віталія Степановського обіграла Норччепінг 90:79 і з першого місця в своїй групі вийшла до наступного раунду Кубку Європи ФІБА. Виграв свою групу і Калев, який в останньому турі обіграв Бріндізі, що дозволило Будівельнику стати другим в групі. В матчі з Бріндізі 17 хвилин на майданчику провів Олександр Ковляр, який відзначився 3 очками, 2 підбираннями та 2 передачами.

В Північно-європейській баскетбольній лізі відбулось українське дербі – Тарту Андрія Войналовича  переграв Брно Олександра Мішули 77:75.

Героєм зустрічі став якраз Андрій Войналович, який забив переможний мяч за вісім секунд до кінця. Форвард Тарту реалізував усі 10 двоочкових спроб, включаючи 5 із 5 у четвертій чверті. Всього на його рахунку 25 очок, 5 підбирань та 2 блок-шоти. Олександр Мішула за Брно пі відзначився 10 очками та 5 підбираннями, в тому числі реалізувавши 5 з 5 штрафних.

В Латвійсько-естонській лізі ВЕФ Рига розгромив Раквере 104:47. Захисник Риги Віталій Зотов за 22 хвилини набрав 7 очок, зробив 2 підбирання та віддав 4 передачі. У Раквере Віталій Шиманський за 17 хвилин відзначився 4 очками, 7 підбираннями та 1 передачею.

В НБА цієї ночі з'явився на майданчику в матчі Сакраменто проти Індіани центровий збірної України Олексій Лень. Він відіграв в кінцівці матчу майже 5 хвилин, за які встиг відзначитись 4 очками (2/3 двоочкових), зібрав 5 підбирань та віддав 1 передачу. Сакраменто виграв 137:114, закріпившись в зоні плейоф.

Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна