Всі категорії новин
Українці за кордоном: Михайлюк зіграв 15 хвилин в матчі лідерів, Ковляр провів останню гру за Калев

Українці за кордоном: Михайлюк зіграв 15 хвилин в матчі лідерів, Ковляр провів останню гру за Калев

Середа, 15 листопада, стала насиченим ігровим днем для українських легіонерів у Європі та за океаном.

В Кубку Європи ФІБА естонський Калев поступився Бріндізі 69:82. За тиждень для того, щоб претендувати на вихід з групи, Калеву на виїзді потрібно обіграти Сарагосу.

В матчі проти Бріндізі Олександр Ковляр провів на майданчику 30 хвилин. На його рахунку 12 очок (4/7 двоочкові, 0/3 триочкові, 4/5 штрафні), 4 підбирання, 5 передач, 1 перехоплення при одному порушенні та двох втратах.

Ще до гри тренер Калева повідомив, що Олександр Ковляр проведе останню гру за клуб і перейде до клубу чемпіонату Іспанії. За повідомленням інсайдерів, цим клубом є Обрадойро, де грає Артем Пустовий.

Українці за кордоном: кращий матч сезону Липового та Сидорова

В латвійсько-естонській лізі Огре обіграв Віймсі 88:71. Володимир Полуяхтов за Огре відіграв 2 хвилини, нічим не відмітився. Артем Ковальов за Віймсі відіграв 34 хвилини, набрав 14 очок (4/9 двоочкові, 1/3 триочкові, 3/6 двоочкові), зібрав 5 підбирань, зробив 2 перехоплення, поставив 2 блок-шота при 2 втратах та 1 фолі. Ще один гравець Війсмі Ілля Ліщина відіграв 9 хвилин, набрав очок не набрав (0/2 триочкові), зібрав 1 підбирання, зробив 1 перехоплення при 3 фолах.

В іншому матчі Кейла обіграла Тарту 80:73. Андрій Мироненко за Кейлу відіграв 30 хвилин, набрав 10 очок (1/2 двоочкові, 2/6 триочкові, 2/2 двоочкові), зібрав 8 підбирань, віддав 2 передачі, зробив 2 перехоплення при 3 фолах. Анатолій Шундель за Тарту зіграв 29 хвилин, набрав 8 очок (2/5 двоочкові, 1/3 триочкові, 1/1 штрафні), віддав 3 передачі, зробив 1 перехоплення при 2 фолах.

Ще одному матч дня Латвіяс Універістетас поступився Рігасу 59:88. Ігор Сергєєв відіграв 3 хвилини, очок не набрав (0/1 триочкові).

В США в ніч на 16 листопада зіграли троє українців.

Макс Шульга в NCAA допоміг Вірджінії Ремс обіграти Редфорд 73:50. Українець вперше в сезоні вийшов не зі старту, провів 23 хвилини, набрав 8 очок (3/6 двоочкові, 0/3 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 4 підбирання, зробив 3 передачі, 1 блок-шотів при 2 втратах та 4 фолах.

В G-лізі Вестчестер Нікс виграв третій матч з трьох в сезоні, обігравши Грінсборо 118:89. Центровий Дмитро Скапінцев набрав 14 очок (7/9 двоочкові, 0/1 триочкові, 0/1 штрафні), зібрав 9 підбирань, зробив 1 передачу при 1 втраті та 3 фолах.

Святослав Михайлюк допоміг Бостону на виїзді обіграти Філадельфію 117:107 в матчі за лідерство в Східній конференції. Українець зіграв 15:20 хвилини, за які набрав 5 очок (1/1 двоочкові, 1/3 триочкові), зібрав 1 підбирання, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах.

Новини по темі
Українці за кордоном: повернення Скапінцева і дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: повернення Скапінцева і дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 2 березня
Лень та Михайлюк взяли участь у матчах своїх команд в НБА Лень та Михайлюк взяли участь у матчах своїх команд в НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 1 березня
Макс Шульга набрав 1000 очок в NCAA Макс Шульга набрав 1000 очок в NCAA
Український захисник досяг ювілейної позначки за набраними очками
Українки за кордоном: Балабан і Дацько допомогли Нептунасу виграти в матчі чемпіонату Литви Українки за кордоном: Балабан і Дацько допомогли Нептунасу виграти в матчі чемпіонату Литви
У вівторок, 27 лютого, відбувся один матч за участю українських баскетболісток
Міріам Уро-Ніле стала найрезультативнішою в команді в матчі чемпіонату Ізраїля Міріам Уро-Ніле стала найрезультативнішою в команді в матчі чемпіонату Ізраїля
Команда гравчині української збірної зазнала третьої поразки поспіль
Михайлюк та Лень провели матчі за свої клуби в НБА Михайлюк та Лень провели матчі за свої клуби в НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 22 лютого