Українці за кордоном: найкращий матч Войналовича в кар’єрі, рекордний час Скапінцева в G-Лізі

В суботу, 26 листопада, велика кількість українських легіонерів зіграла матчі за свої клуби в Латвійсько-естонській лізі.

Андрій Войналович допоміг Тарту здобути перемогу над Валмієрою 95:88. Українець відіграв 28 хвилин, набрав 24 очки (10/11 двоочкові, 0/1 триочокві, 4/4 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 3 передачі, зробив 1 перехоплення, поставив 1 блок-шот. РЕ +36 стало рекордним для нього в кар’єрі (до цього рекордним був РЕ 29 в матчі проти Тарваса 5 листопада цього року).

ВЕФ Рига Віталія Зотова переграв Тал/Тех Анатолія Шунделя в українському дербі 73:60. Анатолій Шундель відіграв 28 хвилин, набрав 6 очок (3/4 двоочкові, 0/4 триочкові), зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі. Віталій Зотов відіграв 13 хвилин, набрав 5 очок (1/2 двоочкові, 1/3 триочкові), зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі.

Українці за кордоном: Пустовий провів результативну гру в ЛЧ, Скапінцев зіграв 9 хвилин в G-лізі

Ще в одному матчі двох команд українців Рапла переграла Пярну 83:66. Сергій Павлов за Пярну відіграв 7 хвилин, набрав 1 очко (0/1 двоочкові, 1/2 штрафні), зібрав 4 підбирання, віддав 2 передачі, зробив 1 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах. Антон Давидюк за Раплу відіграв 13 хвилин, набрав 3 очки (0/2 двоочокві, 1/4 триочкові), зібрав 5 підбирань, зробив 1 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 1 фолі.

Лідирує в Латвійсько-естонській лізі Прометей, який здолав Вентспілс 90:83. Найрезультативнішим в матчі став Іссуф Санон, який за 24 хвилини набрав 22 очки (7/9 двоочкові, 2/5 триочкові, 2/3 штрафні), зробив 2 підбирання, 4 передачі при 4 фолах та 2 втратах. Інші українці зіграли не так яскраво – В'ячеслав Петров набрав 6 очок та зробив 1 підбирання за 4 хвилини гри, Олександр Липовий за 13 хвилин на майданчику зробив 1 підбирання та 1 передачу (3 неточних кидки), Денис Лукашов за 13 хвилин відзначився 2 підбираннями при 7 неточних кидках, у Івана Ткаченко 1 підбирання за 9 хвилин у грі.

Інший український клуб за кордоном – Будівельник – стартував у Північно-європейській баскетбольній лізі. Стартував з перемоги над Пріштіною 85:62. У Богдана Близнюка 15 очок та 7 підбирань в активі за 29 хвилин у грі, Павло Крутоус набрав 10 очок, зробив 3 підбирання та 2 передачі за 16 хвилин у грі, В'ячеслав Бобров за 15 хвилин на майданчику набрав 6 очок, зробив 5 підбирань та 2 передачі, у Дмитра Тихонова 2 очки, 2 підбирання та 1 передача за 19 хвилин гри, а Андрій Грицак зібрав 4 підбирання за 16 хвилин.

У другому матчі дня турніру Калев/Крамо поступився Зеленій Гури 69:74. Захисник Калева Олександр Ковляр провів на майданчику майже 22 хвилини, за які набрав 14 очок (3/4 двоочкові, 1/4 триочкові, 5/6 штрафні), віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 4 фолах та 1 втраті.

Результативну гру в Чехії провів Олександр Мішула за Брно. У грі проти Німбурка він набрав 23 очки (4/7 двоочкові, 5/10 триочкові), зібрав 3 підбирання, віддав 4 передачі при 5 фолах.  Правда, команда українця поступилась 104:111.

Олександр Бєліков відіграв за Остраву проти Славії 32 хвилини, набрав 17 очок (7/9 двоочкові, 1/1 триочкові), зібрав 7 підбирань, віддав 3 передачі, зробив 2 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах. Команда українця виграла 83:76.

Артем Ковальов за Пено Жвайгждес у чемпіонаті Литви проти Невежиса відіграв 25 хвилин, набрав 8 очок (1/2 двоочкові, 1/3 триочокві, 3/7 штрафні), зібрав 4 підбирання, зробив 1 перехоплення при 2 фолах. Пено поступився в матчі 84:93.

Дмитро Скапінцев почанає все більше і більше грати за Вестчестер Нікс у G-лізі. В матчі проти Лонг-Айленд Нетс український центровий відіграв рекордні для себе 14 хвилин, за які відзначився 2 очками (1/2 двоочкові) та 8 підбираннями при 3 фолах. Команда українця поступилась і йде з однією перемогою в семи матчах першого етапу.

Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин
Огляд виступів українських баскетболістів за 11 квітня
Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 10 квітня
Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament