Українці за кордоном: переможна серія команди Степановського, 12 очок Мішули в Чехії

Середа, 2 листопада, для більшості українських легіонерів став днем участі у євро турнірах.

Українці в складі Прометея непогано виглядали проти іспанського Ховентуда, незважаючи на поразку команди 77:82. Ілля Сидоров став найрезультативнішим з українців з 13 очками, Денис Лукашов набрав 8 зібрав 3 підбирання і зробив 2 передачі, В'ячеслав Петров набрав 6 очок, у Олександра Липового 3 очки, 3 підбирання та 2 перехоплення, Іван Ткаченко та Іссуф Санон очок не набирали. Відзначимо, що Санон зазнав травми у середині другої чверті і більше на майданчику не з'являвся, провівши у грі трохи більше 3 хвилин.

Будівельник вдруге обіграв Бріндізі в Кубку Європи ФІБА

Румунська Крайова, яку очолює український тренер Віталій Степановський, перемогла Волунтарі у Кубку Європи ФІБА 74:60.

Клуб під керівництвом українського тренера очолив свою групу після чотирьох перемог у чотирьох турах.

Сергій Павлов з Пярну програли Порту 64:87. Українець відіграв 18 хвилин, набрав 5 очок (0/3 двоочкові, 1/2 триочкові, 2/4 штрафні), зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 1 фолі.

У Кубку Литви Пено Жвайгждес в другому овертаймі 118:122 програ Невежісу. Артем Ковальов за Пено відіграв 15 хвилин, набрав 5 очок (1/2 двоочкові, 2/2 штрафні), зібрав 1 підбирання, зробив 1 передачу при 1 фолі.

В Латвійсько-естонській лізі на паркеті зійшлись команди Віталія Зотова і Антона Давидюка. Перемогу над Раплою здобув ВЕФ Зотова 81:62.

Віталій Зотов відіграв 16 хвилин, набрав 3 очки (0/1 двоочкові, 1/2 триочкові), зібрав 1 підбирання, віддав 1 передачу при 3 фолах. Антон Давидюк відіграв 14 хвилин, набрав 5 очок (2/3 двоочкові, 0/2 триочкові, 1/2 штрафні) при 1 втраті та 2 фолах. РЕ “+1”. Плюс-мінус “-9”.

Олександр Мішула набрав 12 очок (4/8 двоочкові, 1/8 триочкові, 1/2 штрафні) в переможному матчі його Брно проти Усті-над-Лабнем  92:90. Українець відіграв 28 хвилин, також зібрав 3 підбирання, віддав 4 передачі, зробив 1 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 1 втраті та 3 фолах.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин