Українці за кордоном: Пустовий допоміг Мурсії виграти в ЛЧ, Ковляр набрав 11 очок

Іспанська Мурсія завершила груповий етап топ-16 Ліги чемпіонів перемогою над Більбао 71:67 і фінішувала другою в групі, пробившись до чвертьфіналу.

Артем Пустовий відіграв 12 хвилин, набрав 3 очка (1/2 двоочкові, 1/2 штрафні), віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 3 фолах.

В перенесеному матчі латвійсько-естонської ліги Калев обіграв Таллін 101:64. Олександр Ковляр відіграв 18 хвилин, набрав 11 очок (1/1 двоочкові, 2/4 триочкові, 3/4 штрафні), зібрав 6 підбирань, віддав 4 передачі, зробив 2 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 1 втраті. РЕ +24

В підсумку Калев став другим в регулярному чемпіонаті і зіграє з Огре в чвертьфіналі. Прометей в першому раунді плей-оф зустрінеться з Війсмі, Тарту Андрія Войналовича – з Вентспілсом, а Рапла Антона Давидюка – з ВЕФ Рига. Плей-оф стартує вже на цьому тижні.

Українці за кордоном: Михайлюк набрав 7 очок проти Індіани, у Скапінцева 14 очок в G-лізі

В чемпіонаті Кіпру Керавнос переграв Кайміклеу 90:71. Олександр Мішула відіграв 23 хвилини, набрав 12 очок (3/3 двоочкові, 2/6 триочкові), зібрав 2 підбирання, віддав 2 передачі при 1 фолі. РЕ +12

В Кубку Болгарії Левскі виграв в чвертьфіналі у Бероє 85:78. Сергій Павлов, який виступає за Левскі, провів на майданчику 24 хвилини, набрав 11 очок (3/7 двоочкові, 1/1 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 7 підбирань, зробив 1 передачу при 2 фолах.

Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон
Огляд виступів українських баскетболістів за 27 березня
Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 березня
Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл
До вашої уваги огляд матчів українських баскетболістів за 24 березня
Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії
Українка здобула перший трофей в іспанському клубі
Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 березня
Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан
Огляд виступів українських баскетболісток за 20 березня
Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit
Дар'я Бірюк та Катерина Коваль зіграють за збірну світу
Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА