Українці за кордоном: результативні матчі Сидорова, Мішули та Павлова

У суботу, 1 жовтня, велика кількість українських гравців зіграли в матчах Латвійсько-естонської ліги.

Прометей розгромив у стартовому матчі регулярного чемпіонату Огре 109:56. Відзначимо українську частину ростеру цього клубу: Ілля Сидоров став найрезультативнішим українцем у цьому матчі, набравши 12 очок, 1 підбирання та 6 передач.

9 очок, 2 підбирання, 6 асистів зробив капітан збірної України Денис Лукашов, 7 очок, 3 підбирання та 3 асисти у Олександра Липового, 7 очок, 3 підбирання та 1 асист у В'ячеслава Петрова, а Іван Ткаченко має у своєму доробку 5 очок та 6 підбирань. Іссуф Санон на майданчику не з'являвся.

Наступний матч Прометея відбудеться 7 жовтня проти Валмієри.

Зотов та Войналович зіграли перші матчі нового сезону

Сергій Павлов з Пярну здобув перемогу над Війсмі 87:86. Українець провів на паркеті 25 хвилин, набрав 16 очок (5/8 двоочкові, 1/1 триочкові, 3/5 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 3 передачі, зробив 1 перехоплення при 3 фолах.

Антон Давидюк з Раплою проти ТалТеха зіграв 19 хвилин, набрав 5 очок (1/3 двоочкові, 1/4 триочкові), зібрав 3 підбирання. Команда українця виграла 89:83.

А ось Іван Міхеєв з Кейлою програв у стартовому матчі чемпіонату Латвійському університету 84:89. На рахунку українця за 25 хвилин 7 набраних очок (1/4 двоочкові, 1/2 триочкові, 2/2 штрафні), 5 підбирань та 2 передачі при 1 перехопленні та 4 втратах.

Два українці зіграли у чемпіонаті Чехії. Результативну гру провів Олександр Мішула за Брно. Захисник відіграв 16 хвилин, набрав 15 очок (2/7 двоочкові, 3/4 триочкові, 2/3 штрафні), віддав 2 передачі при 3 втратах та 3 фолах. Команда українця здобула перемогу 92:79.

Також перемогу в стартовому турі чемпіонату Чехії здобула Острава Олександра Бєлікова. Український форвард за 26 хвилин на майданчику набрав 7 очок (1/3 двоочкові, 5/8 штрафні) та зібрав 2 підбирання при 2 фолах та 1 втраті.

Олександр Бєліков буде грати в Чехії, екс-гравець Кельтів відправився у Ірландію

Ще два наших легіонера зіграло в Кубку Румунії. Андрій Агафонов набрав 4 очки за 18 хвилин в матчі свого Тиргу-Жіу проти Сібіу (команда українця програла 58:72), а Владислав Фролов за 12 хвилин проти Волунтарі набрав лише 1 очко (0/1 триочкові, 1/4 штрафні) та зробив 2 підбирання, а його Меркуля-Чук програла 52:97.

Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон
Огляд виступів українських баскетболістів за 27 березня
Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 березня
Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл
До вашої уваги огляд матчів українських баскетболістів за 24 березня
Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії
Українка здобула перший трофей в іспанському клубі
Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 березня
Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан
Огляд виступів українських баскетболісток за 20 березня
Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit
Дар'я Бірюк та Катерина Коваль зіграють за збірну світу
Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА