Українці за кордоном: результативна гра Санона, Скапінцев зіграв 34 хвилини в G-лізі

Українські баскетболісти провели чергові матчі за свої клуби в єврокубкових турнірах.

Розпочнемо з Прометея, який обіграв Ховентуд 95:90 і вперше в регулярному сезоні очолив свою групу. Другим за результативністю в команді став Іссуф Санон, в доробку якого 19 очок (4/6 двоочкові, 3/6 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 5 підбирань, 4 передачі та 2 перехопленя при 4 фолах та 1 втраті.

Олександр Липовий за майже 20 хвилин гри набрав 3 очки (1/2 триочкові) та зібрав 2 підбирання, а Денис Лукашов за 11 хвилин матчу набрав 3 очки (0/2 двоочкові, 1/2 триочкові) та зробив 1 перехоплення. Інші українці участі в матчі не брали.

Будівельник на виїзді переміг Карху-Баскет в Кубку Європи ФІБА

В Кубку ФІБА Калев обіграв Крайльсхайм 76:79 і зберіг шанси на вихід до чвертьфіналу турніра. Олександр Ковляр відіграв 22 хвилини, набрав 7 очок (2/4 двоочкові, 0/4 триочкові, 3/5 штрафні), віддав 4 передачі, зробив 4 перехоплення при 2 втратах.

А ось Керавнос поступився Бамбергу 58:89 і втратив шанси на вихід до наступного кола. Олександр Мішула відіграв 20 хвилин, набрав 7 очок (0/2 двоочкові, 2/8 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 1 підбирання, віддав 2 передачі при 2 втратах та 3 фолах.4

В ENBL Тарту поступився Нес-Ціоні 78:97 і завершив свої виступи в турнірі. Андрій Войналович відіграв 17 хвилин, набрав 12 очок (2/5 двоочкові, 2/3 триочкові, 2/2 штрафні).

В Латвійсько-естонській лізі Тарвас поступився Пярну 80:103. В складі Тарваса найрезультативнішими стали два українця. Володимир Шевченко відіграв 31 хвилину, набрав 17 очок (4/9 двоочкові, 3/6 триочкові), зібрав 7 підбирань, віддав 1 передачу, поставив 1 блок-шот при 1 втраті. Віталій Шиманський відіграв 33 хвилини, набрав 15 очок (1/5 двоочкові, 3/4 триочкові, 4/4 штрафні), зібрав 4 підбирання , зробив 1 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 5 втратах та 4 фолах.

В G-лізі Вестчестер Нікс виграв третій матч поспіль, обігравши Вісконсін Херд 115:111. Український центровий Дмитро Скапінцев вийшов в стартовій п’ятірці і відіграв 34 хвилини, за які набрав 8 очок (3/6 двоочкові, 2/4 штрафні), зібрав 12 підбирань, віддав 2 передачі, 1 перехоплення та 4 блок-шота при 2 фолах та 2 втратах.

Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна