Українці за кордоном: результативна гра Санона в ЛЧ, Пустовий та Ковляр в Єврокубку набрали по 12 очок

У вівторок, 1 жовтня, пройшов другий тур регулярного чемпіонату Єврокубку, а також стартувала Ліга чемпіонів, де не обійшлося без українців.

Іспанський Ховентуд в Єврокубку в рівному матчі на виїзді поступився німецькому Ульму 83:87. Український центровий Артем Пустовий провів на майданчику 19 хвилин, набрав 12 очок (4/6 двоочкові, 4/5 штрафні), зробив 5 підбирань, 1 передачу, 2 блок-шоти при 2 фолах та 1 втраті.

Литовський Літкабеліс поступився єрусалимському Хапоелю 74:94.

Розігруючий збірної України Олександр Ковляр за 22 хвилини набрав 12 очок (3/7 двоочкові, 2/8 триочкові), зробив 1 підбирання, 6 передач при 4 фолах та 1 втраті.

Зате з перемоги в Лізі чемпіонів стартував ВЕФ, який обіграв вдома Бонн 86:72. Іссуф Санон став другим за результативністю в команді, набравши за 32 хвилини 19 очок (5/6 двоочкові, 3/7 триочкові), зробив 3 підбирання, 5 передач, 3 перехоплення при 3 фолах та 4 втратах.

В'ячеслав Бобров за 32 хвилини очок не набрав (0/2 триочкові), але потужно відпрацював у захисті, зібравши 10 підбирань, зробив 3 передачі, 3 перехоплення, 1 блок-шот при 2 фолах.

У чемпіонаті Франції у другому дивізіоні Фо-сюр-Мер програв на виїзді Екс Морьєену 66:86. Захисник збірної України Ілля Сидоров зіграв 21 хвилину, набрав 7 очок (2/6 двоочкові, 1/3 триочкові), зробив 2 підбирання, 9 передач, 1 перехоплення при 5 фолах.

В Кубку Естонії Пярну обіграв Війсмі 83:80. У переможців Володимир Шевченко за 14 хвилин набрав 7 очок (3/5 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/1 штрафні), зробив 4 підбирання.

Українці за кордоном: Ткаченко набрав 5 очок у Німеччині Українці за кордоном: Ткаченко набрав 5 очок у Німеччині
Огляд матчів українських легіонерів за 3 жовтня
Данк Артема Пустового – кращий момент ігрового дня у Єврокубку Данк Артема Пустового – кращий момент ігрового дня у Єврокубку
Центровий збірної України відзначається яскравим хайлайтом другий тур поспіль
Олександр Антіпов виступатиме в Польщі Олександр Антіпов виступатиме в Польщі
Минулі два сезони форвард грав у Азії
Форвард збірної України U-18 перейшов у команду з Канади Форвард збірної України U-18 перейшов у команду з Канади
Український юніор розповів про причини переїзду з Європи до Північної Америки
Українці за кордоном: Близнюк і Зотов програли у Литві Українці за кордоном: Близнюк і Зотов програли у Литві
Огляд виступів українських баскетболістів за 29 вересня
Аліна Ягупова — володарка Суперкубку Іспанії Аліна Ягупова — володарка Суперкубку Іспанії
Капітан збірної України завоювала третій трофей із Валенсією
Українські баскетболісти змінили свої команди в Азербайджані Українські баскетболісти змінили свої команди в Азербайджані
Владислав Фролов та Дмитро Журавльов домовились з новими клубами
Владислав Семерич продовжить кар'єру у США Владислав Семерич продовжить кар'єру у США
Молодий український форвард визначився з командою на наступний сезон
Українки за кордоном: Путра розпочала сезон з дабл-даблу Українки за кордоном: Путра розпочала сезон з дабл-даблу
Огляд виступів українських баскетболісток за 25 вересня
Українці за кордоном: Ковляр і Пустовий провели вдалі матчі у Єврокубку Українці за кордоном: Ковляр і Пустовий провели вдалі матчі у Єврокубку